Як намалювати міліціонера.

Міліціонер - людина, яка повинна стежити за порядком і оберігати спокій людей. Головне зовнішня відмінність міліціонера - його форма. Тому щоб намалювати правоохоронця - покажіть його у формі.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Зробіть олівцем начерки міліціонера . У верхній частині аркуша намалюйте овал. Обабіч овалу проведіть горизонтальні лінії, що йдуть вниз по похилій під невеликим кутом. Їх довжина приблизно повинна дорівнювати висоті голови. Міліціонер не варто прямо, а розташовується з трохи нахиленим корпусом вперед. Тому лінії плечей намалюйте що виходять з овалу приблизно з лінії розташування рота.
2
Тепер намалюйте руки. Від крайньої точки лінії плечей проведіть прямі лінії, що розходяться в сторони. Домалюйте другі лінії паралельні першим. Зобразіть тулуб міліціонера . Від крайніх точок плечей проведіть прямі лінії, що звужуються до низу.
3
На голові намалюйте кашкет. Прорисуйте невисокий прямокутник трохи вже ширини голови. Під ним проведіть дугу, опуклою частиною що дивиться вниз. Це буде козирок кашкета. Посередині прямокутника намалюйте кружок - символічний значок. Над прямокутником зобразите дуже сплюснутий овал, нижня межа якого захована за прямокутником.
4
Прорисуйте деталі особи. Від середини козирка вниз проведіть лінію з горбиком, смотрящим вліво. Це буде ніс. Трохи вище носа прорисуйте очі. Спочатку проведіть горизонтальні короткі штрихи, а під ними зобразите невеликі темні кружки. Рот зобразите двома горизонтальними штрихами - одним довгим, а іншим розташованим під ним коротким. На щоках проведіть вертикальні штрихи. Візуально зобразите вилиці міліціонера . Не забудьте домалювати вуха. Над ними виділіть невеликі горбки волосся.
5
Проведіть лінію коміра, яка виходитиме з нижньої точки вух. Закруглите лінії і зімкніть їх так, щоб вийшов вирізаний трикутник. Тепер покажіть погони у вигляді прямокутників, що лежать на плечах. Проведіть широкі смуги на погонах: одну вертикальну, іншу горизонтальну. На комірі також прорисуйте вузькі прямокутники, що символізують петлиці. Намалюйте гудзики.