Як переводити час на зимовий. Як будуть переводити час.

У 1981 року в Росії була введена практика переведення годинників на «зимовий» і «літній» час . Метою такої системи є економія енергетичних ресурсів, і подібна практика існує в багатьох країнах.
Інструкція
1
У різних країнах переводять стрілки годинника в різні дні і в різний час . Якщо ви знаходитесь в Росії, переводите час на годину назад в останню неділю жовтня о 3:00 за місцевим часом (тобто в ніч з суботи на неділю).
2
Більшість комп'ютерів, ноутбуків, телефонів оснащені автоматичною системою оновлення часу, і переводити годинник на них вручну непотрібно.
3
У Російській Федерації перехід на зимовий час завжди був темою для суперечок. В результаті аналізу доцільності та негативних наслідків переведення часу було прийнято рішення скасувати існуючу протягом тридцяти років систему з 2011 року. Востаннє росіяни перевели стрілки годинників на літній час навесні 2011 року, а восени переведення годинників вже відміняється. Таким чином, правила переходу на сезонний час актуально тепер тільки для тих країн, де продовжує діяти ця система.
4
Якщо ви знаходитесь в Європі, пам'ятайте, що там переводять годинник не за місцевим часом (як у Росії), а за Гринвічем в залежності від часового поясу. Наприклад, у Лондоні та Лісабоні переводять годинники о 2 годині ночі за місцевим часом, а в Парижі, Римі, Берліні - в 3:00 за місцевим часом, Афіни ж або Гельсінкі переведуть годинник, коли там буде вже 4 години.
5
Ісландія - єдина європейська країна, яка не переходить на літній час . Таким чином, перебуваючи в Ісландії, ваші годинник буде відставати від лондонського часу в літній період і збігатися з ними в зимовий.
6
Перебуваючи в Сполучених Штатах Америки, переводите годинник на «зимовий» час в першу неділю листопада в 2:00. зверніть увагу, що в штатах Гаваї і Арізона системи переведення годинників взагалі не дотримуються.
7
В Африці час переводять тільки три країни - Єгипет, Туніс і Намібія.
8
Деякі колишні союзні республіки кілька років тому відмовилися від переходу на зимовий/літній час (Казахстан, Грузія, Туркменія, Узбекистан).
Час існує незалежно від людської свідомості. Відлік часу - умовність, придумана людьми для координації спільної діяльності. Переведення стрілок годинника має в своїй основі економічні, політичні, психологічні та інші мотиви.
Інструкція
1
Земна куля умовно розділений на часові зони. Такий поділ обумовлено обертанням Землі навколо своєї осі. Еталоном світового часу є Лондон? Грінвічський меридіан, названий також «нульовим». Від часу в Лондоні відраховується певна кількість годин, залежно від того, в якому часовому поясі ви знаходитесь.
2
Говорять про географічних і адміністративних часових поясах. Географічний пояс відображає час «за Гринвічем», адміністративний ж враховує закони, прийняті в даній місцевості з питання тимчасового відліку. Якщо законом встановлений перехід на зимовий і літній час, «свідчення» географічного та адміністративного поясів будуть відрізнятися.
3
Росіяни жили по системі зимово-літнього часу до весни 2011 року. В останні вихідні жовтня вони переводили стрілки на годину назад, а в понеділок, тим самим, могли поспати довше. В останню неділю березня цю годину повертався, доводилося знову адаптуватися до літнього часу.
4
Дмитро Медведєв указом «Про обчислення часу», прийнятим 3 червня 2011, скасував практику переходу на літній і зимовий час. Таким чином, 26-27 березня 2011 року росіяни перевели годинники в останній раз, і живуть тепер по «літньому» часі.
5
У перекладі годин політики та економісти шукали вигоду, роблячи акцент на зниженні енергоспоживання. Дійсно, здавалося б, чим довше активний світловий день? тим менше «згоряє» електрики на освітлення. В якійсь мірі, це так, але вигода тут тільки здається. На думку Олексія Скопина, завідувача кафедри регіональної економіки Вищої школи економіки, через переходів на зимовий і літній час у людей падає продуктивність праці, у зв'язку з чим Росія втрачає до 10% ВВП.
6
Страждає при перекладі годин не тільки продуктивність, але і здоров'я, і самопочуття людей взагалі. Адже «перевести» внутрішній біологічний годинник «велінням» свідомості набагато складніше, ніж простий механізм. Настільки істотна зміна ритму життя є серйозним стресом для організму і провокує збої в його роботі.
7
Отже, з одного боку, скасування сезонного переведення стрілок - явище позитивне, яке повинно було добре позначитися на самопочутті громадян та добробут країни. Є одне велике але: можливо, зробити основним і постійним потрібно було не «літній», а «зимовий» час. По-перше, людина змогла б вставати, коли більшою мірою світло. По-друге, знизився б витрата електроенергії, а це не тільки економія ресурсів, але і турбота про екологію. І по-третє, географічний пояс «зрівнявся» б з адміністративним. Втім, суперечки вчених та економістів з цього питання ведуться до цих пір.