Як в'язати рибальську мережу.

Кожен рибалка має в наявності, крім вудок, інші важливі снасті - мережі. Більшість рибалок віддає перевагу мережам, які встановлюють на ніч. З ранку перевіряють улов і насаджують нову наживку. При лові риби мережею з'являється можливість зловити відразу багато риби. Мережа ви можете купити в рибальському магазині, однак досвідчені рибалки плетуть її самі, використовуючи свої секрети майстерності.
Інструкція
1
Виготовте човник і шаблонку - пристосування для плетіння. Човник ви можете зробити з дерева, пластику або металу. Для тонких ниток потрібен човник шириною 2 см, його довжина приблизно 20 см. Шаблонкі служить прямокутна дощечка - їй ви будете регулювати розмір комірки. Довжина шаблонкі 10-15 см, а ширина дощечки повинна дорівнювати ширині осередків.
2
Використовуйте одинарний мережевий вузол - він є найпростішим з існуючих видів вузлів. Для цього накладіть капронову нитку довжиною близько 20 м на човник, зробіть в кінці нитки петлю і зав'яжіть вузол. Візьміть цвях, вбийте його в будь-яку опору, наприклад, в стіну. Забивати цвях на рівні своїх очей, за умови, що ви будете сидіти. Зроблену на кінці нитки петлю зачепите за цвях і міцно прив'яжіть вузол.
3
Отже, з одного боку цвяха у вас звисає петля, а по інший опущена капронова нитка, ведуча до вашого човнику. Покладіть човник в праву руку, а своєю лівою рукою тримайте шаблонку. На дощечку укладіть кінець нитки, що йде до човника від цвяха. Тепер опустіть вниз човник з задньої частини шаблонкі таким чином, щоб нитка перетягнули через її задній край. Вводите кінчик човника в петлю у напрямку знизу вгору і перетягніть його через петлю.
4
Поверніть човник назад на себе, притягаючи петлю до переднього краю дощечки-шаблонкі. Зауважте, що нитка в процесі плетіння три рази вкладається на шаблонку: зверху, знизу, а потім знову зверху в напрямку від петлі до човника. Коли нитка покладіть втретє, притисніть її своїм лівим великим пальцем, щоб створити другу петлю.
5
Другу петлю ви повинні прив'язати до першої петлі. Правою рукою накиньте нитку, що лежить на шаблонкі, на першу петлю. Слідкуйте, щоб нитка лягла півколом зліва направо. Тепер пустите човник з правого краю першої петлі вниз, введіть його кінчик знизу до верху між лівою ниткою своєї першої петлі і що починається другий петлею.
6
Витягніть човник і перемістіть його назад. При цьому утримуйте шаблонку лівою рукою. Тепер витягніть нитку назад доти, поки не затягнеться вузол між лівими великим і вказівним пальцями. Міцно затягніть вузол. Після цього скиньте з дощечки-шаблонкі другу петлю у напрямку зліва направо. Зробіть наступну петлю. Продовжуйте в'язати таким способом, скидайте кожну готову петлю.