Як оформити колону.

Якщо у вас по дизайну передбачені виступаючі стіни або колони, ви маєте в своєму розпорядженні вибором красивого і практичного оформлення. Найчастіше колона візуально робить приміщення більш високим. Тому нема чого робити її непомітною або намагатися злити дизайн зі стіною, адже виступаючий елемент ви можете дуже цікаво обіграти.
Інструкція
1
Оформіть колону облицювальної шліфованої плиткою, зробленої з натурального кварцитів-пісковика. Кладку назвали Сіміле. Вся плитка виробляється однакової висоти в - 2 см, але має вільну довжину. Кути формуйте по перехресному стику. Плитку можете укладати на цементну основу або на клейову суміш, на ваш особистий розсуд.
2
Ви можете використовувати обшивку з нержавіючої сталі. Перевага в тому, що у вас з'являється можливість змінити форму колони на прямокутну, многокутну і будь-яку іншу. Спосіб кріплення облицювання вибирайте, залежно від конструкції і від дизайнерського задуму. Кріплення до поверхні можете здійснити без видимого кріплення або за допомогою декоративних монтажних кріпильних елементів.
3
Використовуйте готові вироби з поліуретану, сучасного аналога гіпсу. У продажу є декоративні елементи від різних виробників, призначені для внутрішнього оформлення приміщень. Матеріал вважається екологічно чистим, твердим і міцним. Вам залишається визначитися зі стилем колони і вибрати зразок. Вироби покриті ґрунтувальним шаром, тому ви зможете фарбувати їх будь-якими фарбами на водній основі.
4
Виберіть венеціанську штукатурку. Декоративне покриття виробляється з натуральних мінералів. Мармурова борошно смішила з акриловими єднальними компонентами на водній основі. Венеціанська штукатурка ідеально оформляє колону в стилі «під мармур». Використовуючи різний інструмент, ви отримаєте широкий вибір декоративних ефектів на колоною поверхні. Для досконалого результату наносите венеціанську штукатурку в три шари, користуйтеся спеціальними шпателями з нержавійки. Через тиждень нанесіть спеціальний віск, який виконує водовідштовхувальну функцію.
5
Зробіть графічну розпис колони. Так у вас в будинку з'явиться свій зразок монументального живопису. Ви зможете, згідно сучасним тенденціям, поєднувати комбінації різних стилістичних прийомів. Використовуйте в принципах художнього побудови ілюзорні образи, так можна створити дійсно унікальний і ексклюзивний інтер'єр. Дотримуючись класичного стилю, зверніться до застосування традиційного натурального каменю.