Як вибрати гребний тренажер.

Гребний тренажер фахівці вважають універсальним. При тренуваннях у вас будуть працювати всі м'язи тіла. Навантаження можна регулювати механічним способом і магнітним, змінюючи опір системи. Гребні тренажер и, якими користуються спортсмени, підключаються до комп'ютера, щоб аналізувати результати тренування або за допомогою павутини брати участь у віртуальних змаганнях з усіма бажаючими користувачами.
Інструкція
1
Перш ніж ви віддасте перевагу тій чи іншій моделі, зробіть завмер у своїй кімнаті, де плануєте поставити ваш гребний тренажер . Компактність гребних тренажер ов різних модифікацій мало відрізняється. Найменший, який зможете знайти, буде розміром 40 см на 125 см.
2
Якщо ви початківець любитель, то вам цілком достатньо придбати просту складну модель гребного тренажер а. Він розрахований на початковий рівень вашої підготовки. Якщо ви маєте намір займатися тренуваннями всерйоз, на рівні професійної гребли, то вам знадобиться більш модернізована модель. Такі гребні тренажер и оснащені гнучкою системою контролю, мають настройку різних рівнів навантажень.
3
Займаючись на гребному тренажер е, ви повинні стежити за своїм пульсом. Часто виробляти замирення самостійно вельми незручно. Тому вибирайте модель з вбудованим маленьким комп'ютером. Комп'ютер сам виміряє і збереже в пам'яті дані про пульс, час ваших занять, пройдену вами дистанцію, витрата калорій, а також число і частоту гребків.
4
Існує модель з телевізійною системою. Привівши її у дію ви, тренуючись, зможете брати участь в змаганнях з реальними суперниками через комп'ютер.
5
Перевірте надійність кріплення лавки. Обов'язково повинні бути присутніми затискачі-фіксатори для настройки сидіння. Демпферні опори для ваших ніг також забезпечуються фіксаторами. Подивіться, чи немає люфтів або гучного звуку при налаштуванні.
6
При виборі віддавайте перевагу моделям з жорстким латексним напиленіем.Внімательно ознайомтеся з роботою електронного сервісу. В ідеальному варіанті система працює так: комп'ютер запитує у вас, які м'язи ви хочете потренувати, а потім видає рекомендації, що визначають темп тренувальної веслування і амплітуду помаху веслом.
7
Зверніть увагу на музичний супровід і зовнішній вигляд, адже у багатьох випадках заняття перетворюються на звичку, а полюбився апарат залишається в квартирі назавжди.
Зверніть увагу
Гребний тренажер - це один з найбільш популярних тренажерів з розряду комплексних тренажерів. Якщо ви ніколи не пробували на ньому займатися, то спочатку можете навіть не подумати, що він дозволяє опрацювати всі основні групи м'язів. Дійсно, такий тренажер дозволяє задіяти не тільки м'язи рук, але і плечовий суглоб, спину, прес і не тільки.
Корисна порада
Як вибрати гребний тренажер. В основі роботи практично всіх фітнес тренажерів лежить корисну дію на наш організм спортивних навантажень. Особливо добре впливає на фізичний стан тіла активний відпочинок, а саме плавання. Саме в цьому виді спорту відбувається корисне чергування навантажень і розслаблень різних груп м'язів, що призводить до їх зміцнення і підвищує витривалість.