Як тримати новонароджених під час купання. Як правильно тримати дитину під час купання.

Кожній людині треба стежити за особистою гігієною. Це особливо важливо, коли справа стосується новонароджених . Справа в тому, що маленькі діти схильні до різних інфекцій і захворювань. Готуючись до купання малюка, необхідно пам'ятати про те, як правильно тримати його.
Інструкція
1
Заздалегідь продумайте всі моменти купання новонародженого. У приміщенні повітря повинен бути ні гарячим, ні холодним. Постарайтеся, щоб не було протягів, а двері в кімнату була відкрита, щоб не створювався різкий контраст температур.
2
Подбайте про те, щоб усі необхідні для купання предмети були під рукою. У цей список входять клейонка, чиста пелюшка, одяг і памперс. Для новонароджених також необхідні спеціальні засоби, за допомогою яких можна обробити його шкіру і пупок. Зокрема це ватяні палички, марганцівка, крем або тальк.
3
Щоб вам було зручно сповивати малюка, краще заздалегідь розкласти всі предмети в ряд. Не забувайте також про дитячому милі, рушник, глечику з чистою водою і градуснику.
4
Якщо ваша дитина ще зовсім маленький, варто придбати спеціальну ванночку, щоб він не боявся водних процедур. Перед використанням її краще помити з харчовою содою або обдати окропом.
5
Для того щоб ви могли обробити ще незагоєну рану на пупку свого чада, розведіть марганцівку в невеликій баночці. За допомогою марлі або бинтика процідіть вийшла рідина. Що стосується самої процедури купання, то для неї підійде звичайна проточна вода, в яку додається розведена марганцівка. Оптимальна температура для новонароджених становить 34-37 градусів.
6
Перед зануренням у воду дитині можна зробити масаж, щоб підготувати до купання.
7
Тепер залишається лише правильно взяти крихітку. Не треба укладати дитину на згин ліктя, т.к. в цьому положенні ви не зможете його нормально помити.
8
Для того щоб спокутувати новонародженого необхідно лівою рукою взяти його за потилицю, поклавши долоню на шию і спину. У цей час права рука притримує ноги і сідниці дитини. У такому положенні малюк навряд чи вислизне у вас з рук.
9
Зануривши дитини в ванночку, можна звільнити праву руку, а лівою продовжувати підтримувати голівку. Цим ви дасте малюкові трохи свободи. Напевно, йому буде приємно і цікаво ворушити ручками у воді. Тепер вам необхідно ретельно промити всі складки на тілі новонародженого, помити волоссячко, простір між пальцями і т.д. Завершуються водні процедури обполіскуванням.