Як навчити дитину грати в ладушки.

Світ малюків весел і дивовижний. Дітям подобається вивчати все навколо, пізнавати щось нове, вчитися у дорослих тих чи інших речей. Для того щоб ваша дитина росла здоровою і щасливою, їй з ранніх років треба показувати розвиваючі ігри. Найпопулярнішою є « Ладушки ».
Інструкція
1
У більшості випадків з маленькими дітьми буває складно домовитися. Вони упираються, відмовляються їсти корисні, але несмачні на їх погляд продукти і т.д. Справа в тому, що малюкам просто неможливо пояснити таке поняття як «треба».
2
А ось грають діти з великим задоволенням. Водночас навіть проста на перший погляд гра « Ладушки » може перетворитися на довгий навчальний процес. Все це індивідуально і залежить від рівня розвитку малюка, його характеру і виховання.
3
Для того щоб пояснити правила гри в «ладушки» вашій дитині, краще задіяти всіх родичів і друзів, що знаходяться в квартирі. Коли малюк побачить, що все люблячі його люди повторюють однакові рухи і радіють цьому, він мимоволі почне повторювати. Це дозволить розвивати моторику вашого дитини. Одночасно з рухами, необхідно вимовляти слова відомо приговорки. Незабаром малюк орієнтуватиметься саме на проголошувані фрази.
4
Запам'ятайте, що діти в перший раз можуть не учувствовать у вашій грі в « Ладушки ». Це може бути пов'язано з тим, що малюкові ще незвичні ті чи інші рухи. Повторіть спробу трохи пізніше, уповільнивши темп. Якщо ви хочете допомогти дитині в освоєнні цієї гри, можна взяти його ручки в свої.
5
Тим самим ви змусите його повторювати рухи. Дуже скоро ви помітите, що ваш малюк запам'ятав черговість дій, і це доставляє йому непідробне задоволення.
6
Дитячий лікар може підтвердити, що навіть проста гра « Ладушки » дозволяє вашій дитині самовдосконалюватися. Справа в тому, що в процесі розвивається моторика, поліпшується координація, нормалізується робота органів почуттів і т.д. Зрештою, малюк росте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qRCi_yl2fe4
Зверніть увагу
Не варто змушувати дитину грати в «Ладушки» в той момент, коли він в поганому настрої. Буде набагато краще, якщо ви просто поспілкуєтесь зі своїм малюком, розкажіть йому казку, прогуляєтеся на свіжому повітрі і т.д.
В світі дітей немає місця зневірі, нічого неделание або апатії. Малюки вічно кудись біжать, повзуть і т.д. Їм все цікаво. Більше того - вони заражають своїм оптимізмом дорослих, які теж не проти пограти з дітьми. Як тільки малюк підростає, батьки показують йому безліч ігор. Але однією з найулюбленіших стає « Ладушки », яка приносить стільки радості вашому чаду.
Інструкція
1
Якщо ви хочете навчити свою дитину грі в «Ладушки», можливо, доведеться набратися терпіння. Залежно від характеру малюка, його розвитку і сприйнятливості, це може зайняти різну кількість часу. По-перше, необхідно щоб в «Ладушки» грали всі, хто присутній в кімнаті. Один з дорослих починає розповідати російську примовку, а решта показують дитині руху. Подивившись по сторонах, малюк теж почне повторювати за родичами. Можливо, перші рази він буде збиватися, але незабаром запам'ятає порядок.
2
В тому випадку, якщо малюк не хоче грати в «Ладушки» в перший же раз, не варто закидати цю гру на полицю. Подібна поведінка не говорить про те, що йому не сподобалося. Цілком можливо, що дитина просто придивлявся, примірявся до дивних рухам. Коли ви повторите цей досвід вдруге, зробіть це більш повільно. Ретельно співвідносите словами і свої жести, роблячи паузи між частинами. Незабаром малюк зрозуміє правила гри, вивчить руху і буде з радістю шльопати в долоні. Причому в цей момент на обличчі дитини можна прочитати непідробне щастя.
3
Зверніть вашу увагу на те, що проста на перший погляд гра «Ладушки» розвиває координацію рук, моторику, дозволяє визначити роботу органів зору і слуху. Так ви можете без допомоги лікарів стежити за дорослішанням своєї дитини.
4
Варто підкреслити, що не слід грати з малюком в «Ладушки», коли у нього поганий настрій. Навіть якщо він за інерцією буде повторювати рухи, задоволення або щастя це йому не принесе. Краще розкажіть йому цікаву казку, історію, постарайтеся зацікавити яскравою іграшкою або книжкою.
5
Для того, щоб прискорити процес розучування правил гри «Ладушки», можна взяти руки дитини в свої і разом з ним проробити всі рухи від початку до кінця. Подібне вправу дозволить йому швидше запам'ятати розташування рук, адже самостійно скоординувати свої дії малюкові буває досить складно.