Як помістити баннер на сайт.

Банер - рекламний блок на сайті. Від того, де і як поміщений банер залежить успіх продажів. Уміло розмістити банер - значить вписати його в структуру сайту і при цьому не відлякати відвідувачів.
Інструкція
1
Для того, щоб помістити баннер на сайт необхідно заздалегідь приготувати картинку, яка буде безпосередньо розміщена на банері. Супроводьте її призовних текстом: «З'їж мене» або «Натисни тут». Картинка повинна бути певних розмірів - щоб не порушити структуру сайту. Також важливий формат картинки - це jpeg для статичних картинок і gif - для анімованих. Флеш-банери мають формат swf.
2
Розмір і вага банера також необхідно врахувати до того, як він буде поміщений на сайт. Занадто великі за вагою банери довго завантажуються, що знижує ефективність роботи всього сайту. Також банер буде завантажуватися повільніше, ніж інші частини сторінки, що псує зовнішній вигляд і враження від сайту. При цьому відвідувачі можуть уже вирішити покинути сторінку, так і не побачивши сам банер.
3
Після того, як картинка для баннера готова, необхідно розмістити її на сайті. Спочатку залийте картинку на сервер. Для цього скористайтеся правами адміністратора, якщо сайт ваш, або отримаєте право доступу у власника ресурсу. Після розміщення картинки на сервері, стане відомий її адресу. Його необхідно буде вказати в HTML-коді сторінки.
4
Зайдіть в потрібний розділ HTML-коду, щоб помістити баннер на сайт. Найчастіше банери розміщують в шапці і футере сайту - в цьому випадку баннер буде відкриватися щоразу при переході по сайту. Якщо банер розташований в тілі сайту, то він, як правило, видно тільки на головній страніце.Виберіте необхідний розділ сайту і вставте адресу картинки. Виглядає це таким чином: a href="адреса сайту, на який переходимо" target = _blank> img src="адреса картинки" border="0" width=ширина картинки height=висота картинки>
5
Помістити банер на сайт під силу кожному. Головне - перевірити результат, оцінити швидкість завантаження баннера і його відображення в різних браузерах.