Як прив'язати гачок до волосіні.

Рибалка. Одне з найулюбленіших чоловічих занять. Беремо з собою вудку, гачки, блешню і інші наживки і на найближче повне життя озеро. На вигляд все просто - закинув вудку, почекав, витягнув рибу. Але на ділі ... Може й волосінь порватися, а риба разом з гачком поплисти геть. Тут потрібно вміти прив'язати новий гачок до волосіні, інакше рибалку не продовжити.
Інструкція
1
Прив'язати гачок за цівку можна кількома способами - з використанням вузлів типу пітон і удав. Збільшити надійність можна зв'язуванням цих вузлів в три петлі. Удавом користуються у випадках, коли кінця волосіні в руках немає.
2
Гачок з колечком прив'язують до волосіні вузлом типу пітон. Кінці волосіні у нього повинні розташовуватися уздовж цівки. Інша назва цього вузла - 8-ка в три петлі.
3
Якщо у нас є гачок з обривком волосіні, то волосіні, однакові по діаметру, ми пов'язуємо такий спосіб. Робимо подвійний рибальський вузол і коротко обрізаємо його кінці після затягування. Ліски з різним діаметром пов'язують змійкою. Також обрізаємо кінці волосіні. Зверніть увагу на те, щоб ходові кінці двох лісок обносилися навколо кінців корінних строго в одну сторону. Це важливо.
4
Ще є вузол в дві петлі: двічі протягуємо кінець волосіні в колечко гачка, робимо два витка на основній волосіні цим же кінцем і в витки протягуємо з боку гачка другий кінець волосіні. Далі вузол затягуємо.
5
Блисну можна прив'язати безпосередньо до самої волосіні, до сталевого повідця, який до волосіні і прив'язується і за замочок або колечко.
6
А щоб надійно прив'язати до волосіні мормишку, робимо в ній конусний отвір товстої голкою, беремо круглий надфіль і прибираємо задирки. А надфіль потрібно заточити в формі перкі за допомогою наждаку. Потім чотири рази протягуємо волосінь в пророблений голкою отвір зверху. Нам залишається захлеснути лісочку навколо підстави гачка за допомогою 2-3 петлею і кожну з них послідовно затягнути.