Як купити дешево будинок.

Ціна будинку залежить від багатьох показників, навіть від пори року, коли відбувається покупка. Також від наявності або відсутності ланцюжка посередників, від ступеня віддаленості від великих міст і населених пунктів, від документів, наявних на будинок і ще від дуже різних ситуацій.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити будинок дешевше на 10-50%, шукайте варіанти самостійно, так як посередники беруть за послуги саме таке грошова винагорода, яку вказано. Але в цьому випадку всю угоду вам доведеться проводити також самостійно, а якщо ви не знайомі з законами, що регулюють купівлю-продаж і реєстрацію прав власності та правила перевірки документів на юридичну чистоту угоди, то краще переплатити і скористатися послугами надійного агентства нерухомості.
2
Нерухомість завжди стає дешевше пізньої осені, щоб заощадити на покупці, підшукуйте будинок в кінці вересня, початку жовтня.
3
Якщо будинок знаходиться дуже далеко від великих населених пунктів, а роботи в селі немає, то нерухомість буде коштувати не дешево, а дуже дешево. Цей варіант підходить непрацюючим пенсіонерам, тиша, свіже повітря, город, свої овочі, фрукти і не потрібно їздити в сад на машині або на електричці. До того ж онуки, діти, будуть приїжджати у відпустку, як на курорт.
4
Ще один варіант покупки дешевого будинку - це коли немає свідоцтва про власність або немає взагалі ніяких документів, тобто будинок є позаплановою спорудою. У першому випадку ви можете взяти нотаріальну довіреність, розписку від господаря, що не виникне проблем, а якщо виникнуть, то він візьме безпосередню участь в їх врегулюванні. У другому випадку гарантій ніяких немає і будинок годі й оформити зовсім, тобто він так і залишиться позаплановим, і ви не будете мати на нього жодних прав.
5
Також коштують дешево будинку з обтяженням в виді не виписаних мешканців або закладені під узяті борги. Але з такими варіантами краще відразу не зв'язуватися. Так як в подальшому можуть виникнути величезні проблеми, аж до визнання угоди недійсною.
6
Недобудовані будинку мають низьку ціну, особливо якщо до закінчення будівництва ще дуже далеко і потрібні значні вкладення.
7
Якщо власникам необхідно негайно виїхати, то вони продають нерухомість спішно і за символічну ціну, але не завжди.
8
І ще один варіант. Коштують дешево будинку в неблагополучних районах, з сусідами-алкоголіками за стінкою або дуже ветхі будинку . Але якщо ветхий будинок знаходиться в престижному районі, то коштувати дешево він не буде, тільки на околицях або в передмісті можна купити дешево старий будиночок.
9
Розгляньте всі варіанти і самостійно вирішите, що для вас є пріоритетним, а на що ви просто готові закрити очі. Загалом, вирішувати і робити покупку тільки вам.