Як готувати правильно кави. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Що може бути краще чашечки ароматного кави з ранку? Тільки чашечка правильно приготовленого ароматного кави . До сих пір прийнято вважати, що найправильніший кави вариться в турці або джезві - спеціальному металевому посуді з вузьким горлом.
Вам знадобиться
    • кави;
    • фільтрована вода;
    • цукор;
    • сіль;
    • прянощі .
Інструкція
1
Покладіть мелений кави в турку. На посудину об'ємом чверть в чверть літра вам буде потрібно дві-три чайні ложки дрібно змолоти кави . Додайте дві-три чайні ложки цукру і стільки солі, скільки вміститься на кінчику чайної ложки. Перемішайте всі інгредієнти в турці.
2
Підігрійте воду до температури сорок градусів.
3
Поставте турку з кави , сіллю і цукром на невеликий вогонь. Прогрійте суміш і залийте підігрітою водою.
4
Дочекайтеся моменту, коли кави почне закипати. Зніміть турку з вогню і перемішайте піднялася гущу.
5
Знову поставте турку на вогонь і дочекайтеся моменту, коли кави почне закипати.
6
Зніміть турку з вогню і накрийте блюдечком на п'ять хвилин. Через п'ять хвилин можете розливати готовий напій по підігрітим чашках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R0JSTSEklIU
Корисна порада
Суміш з кави, цукру і солі, що підігрівається в турці перед варінням, повинна саме підігрітися, а не почати диміться.Вместе з цукром і сіллю в мелену каву можна додати прянощі: імбир, корицю, мускатний горіх, гвоздику. Бажано не змішувати більше видів прянощів за один раз. Вони повинні доповнювати і підкреслювати смак і запах кави, а не заглушати его.После того, як кава настоїться, ви можете додати в турку другу порцію меленої кави, довести напій до кипіння, зняти з вогню і дати кави настоятися протягом п'яти хвилин. У вас вийде подвійний кофе.В ідеалі зерна кави мають бути свежеобжарени і свіжозмелені. І, що найжахливіше, змолоті за допомогою ручної млини. Якщо ручний млин здається вам занадто екзотичним пристроєм, купуючи каву, вибирайте той, що помеленої саме для варіння в турці. Кава для машинної варіння відрізняється більшим помелом і не вийде таким смачним при ручний варке.Турку перед початком варіння кави слід сполоснути гарячою водой.Кофейние чашки перед тим, як розливати в них кави, теж слід обполоснути гарячою водой.Для варіння кави використовуйте фільтровану, не надто жорстку і не занадто м'яку, бажано, охолоджену воду. Кип'ячена або налита з-під крана вода для цього не годиться.