Як виїхати до Португалії.

Португалія розташована на Піренейському півострові в південно-західній частині Європи і омивається водами Атлантичного океану. Це дуже красива і весела країна з теплим м'яким кліматом і найчистішої екологією. Тут низький рівень злочинності і, практично, немає корупції. В Португалії активно розвиваються економіка і соціальна сфера, що приваблює сюди іммігрантів з різних країн світу. Імміграційне законодавство країни з кожним роком стає більш лояльним до тих, хто збирається внести свій вклад в її економіку.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт з діючою шенгенською візою;
  • - покупка нерухомості;
  • - дозвіл на роботу;
  • - придбання бізнесу;
  • - шлюб з громадянином країни.
Інструкція
1
Португалія є членом Євросоюзу, тому, щоб потрапити в країну вам потрібна буде шенгенська віза. Для відвідин Португалії з метою туризму, знадобиться стандартний пакет - закордонний паспорт з діючою візою, авіаквитки в обидва кінці, бронь готелю (або запрошення) і страховка.
2
Якщо ж ви вирішили іммігрувати, майте на увазі, що Португалія має переваги перед більшістю країн ЄС. Купівля власного житла дасть вам право легально проживати в країні протягом 6 місяців щорічно. Крім того, ви зможете безперешкодно пересуватися по всій території Шенгенської зони. Єдине, вам не дозволять працювати, так як наявність нерухомості не є достатньою підставою для отримання робочої візи.
3
Для того щоб влаштуватися на роботу в Португалії вам потрібно буде піти в імміграційну службу і представити запрошення від роботодавця. Потім знадобиться оформити необхідні документи (соціальну страховку і т.д.). Після того, як всі документи будуть готові і ви влаштувалися на роботу, вам видадуть робочу візу строком на один рік, яку в подальшому ви зможете продовжити на п'ять років (за умови, що роботодавець буде в вас потребувати).
4
Є ще один спосіб легально влаштуватися в країні. Це бізнес-імміграція. Для цього вам потрібно буде отримати дозвіл на відкриття власної справи. На його підставі ви отримаєте бізнес-візу з можливістю продовження. Однак у цій справі є один нюанс. За законами країни, іноземний громадянин може мати бізнес тільки в тому випадку, якщо одним з акціонерів компанії стане громадянин Португалії.
5
Для інвесторів умови вигідніші. Якщо ви станете власником готового бізнесу або комерційної нерухомості, ви отримаєте всі пільги, передбачені законодавством країни для іноземних інвесторів, і зможете подати документи на оформлення дозволу на проживання (відразу після покупки).
6
Для висококваліфікованих фахівців передбачені особливі умови. Перевага віддається лікарям рідкісних спеціальностей, спортсменам, діячам науки і культури і т.д. Іноземцям, що потрапляють під дану категорію, надається притулок на підставі національних інтересів і видається дозвіл на роботу.
7
Оформити вид на проживання можна, також, зареєструвавши шлюб з громадянином Португалії. Однак імміграційні служби можуть попросити вас показати спільні фотографії, де ви запечатані до весілля. Вони служитимуть доказом того, що ви дійсно, мали романтичні відносини, а не вийшли заміж (одружилися) з метою імміграції. Подібні заходи спровоковані появою великої кількості фіктивних шлюбів.
8
Скориставшись одним з легальних методів імміграції, після закінчення п'ятирічного терміну ви зможете претендувати на отримання громадянства Португалії. Якщо за цей час у вас не було проблем з законом, за вами не числиться кримінальне минуле, і ви вивчили португальську мову, рішення влади буде позитивним.
9
Якщо ж ви стали дружиною (чоловіком) громадянина Португалії та прожили в шлюбі 3 роки, ви можете подавати документи на отримання громадянства.