Як видалити mcafee повністю.

В системному реєстрі Windows можуть залишитися запису програми навіть після видалення антивіруса McAfee, які розпізнаються іншими антивірусними програмами як повноцінне додаток. Установка іншого антивірусного забезпечення переривається, і з'являється попередження про необхідність видалення встановленого раніше антивіруса. Тому потрібно повне видалення McAfee.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в «Панель управління».
2
Оберіть розділ «Установка та видалення програм» у вікні «Панель управління» (для Windows XP) або викличте сервісне меню лівим кліком миші на поле «Програми» (для Windows Vista і Windows 7).
3
Вкажіть розділ «Програми та засоби» у вікні «Програми» (для Windows Vista і Windows 7).
4
Оберіть антивірус McAfee в списку програм і натисніть кнопку «Видалити/Змінити» у вікні «Установка та видалення програм» (для Windows XP) або викличте контекстне меню подвійним кліком миші на поле «Антивірус McAfee» і вкажіть команду «Видалити »(для Windows Vista і Windows 7).
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Так».
6
Скористайтеся спеціальною утилітою McAfee Cleanup при виникненні проблем видалення або повідомлень про помилки для видалення антивіруса вручну.
7
Завантажте та збережіть на комп'ютері інструмент видалення антивіруса MCPR.exe з офіційного сайту розробника.
8
Відкрийте файл MCPR.exe подвійним кліком миші на значок файлу (для Windows XP) або викличте контекстне меню правим кліком миші на поле файлу і виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора» (для Windows Vista і Windows 7).
9
Дочекайтеся завершення роботи деінсталляціонной утиліти MCPR.exe b появи діалогового вікна з повідомленням Reboot required to remove all files. Would You like to reboot now? (Для видалення всіх файлів комп'ютер необхідно перезавантажити. Перезавантажити комп'ютер зараз?).
10
Підтвердіть виконання команди перезавантаження натисканням кнопки «Так» у діалоговому вікні програми McAfee Clenup і перезавантажте комп'ютер.
11
Переконайтеся в тому, що в другій операційній системі комп'ютера (якщо вона є) папка, що містить антивірус McAfee також вилучена.
Зверніть увагу
Проведення деяких з перерахованих вище операцій може зажадати наявності адміністраторського доступу до системи комп'ютера.
Корисна порада
Натисніть на кнопку «Так, для всіх» при появі запиту про видалення загальних файлів у вікні «Установка та видалення програм» (для Windows XP).
Продукція зарубіжних компаній, що спеціалізуються на виробництві антивірусного програмного забезпечення, часто виявляється недостатньо ефективна в умовах нашої країни, так як їх реакція на специфічні різновиди загроз, що з'являються саме тут, буває іноді значно менше оперативної порівняно з вітчизняними антивірусними продуктами. Це лише одна з причин, які можуть спонукати користувача спробувати видалити Mcafee чи іншої популярний антивірусний пакет.

Однак після видалення такого антивіруса стандартним для Windows способом (Панель управління - Програми та засоби - Видалення) спроба встановити інший антивірус, наприклад, антивірусний пакет Касперського, може виявитися невдалою, а повідомлення про те, що в системі присутній Mcafee привести користувача в деяку розгубленість. Справа в тому, що антивірус Касперського визначає наявність на комп'ютері пакета Mcafee за характерними записам у системному реєстрі, а при деінсталяції пакету ці записи іноді залишаються в недоторканності. Так як антивірус Касперського не сумісний з іншим антивірусним програмним забезпеченням, установка переривається для того щоб дати користувачеві можливість видалити раніше встановлений антивірусний пакет.

Щоб повністю видалити Mcafee, слід: 1. Видалити антивірусний пакет стандартним для Windows способом (Панель управління - Програми та засоби - Видалити). Якщо видалення проходить без повідомлень про помилки або про те, що програмою видалення не вдалося виконати будь-які операції, в наступних кроках немає необхідності. Можна пробувати встановлювати антивірус Касперского.2. Якщо антивірусний пакет пошкоджений, доведеться скористатися спеціальною утилітою для видалення Mcafee, пропонованої розробниками даного пакета. Завантажити її можна з офіційного сайту антивірусного пакета: http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe. Файл слід зберегти будь-якій папці або на робочому столі, а після завершення завантаження запустити. Після проведення необхідних операцій утиліта зажадає перезавантаження комп'ютера, після чого видалення Mcafee завершено, і можна знову запустити установку іншого антивірусного пакета.Обратіте увагу, що маніпуляції з антивірусами при включеному доступі в Інтернет вкрай небезпечні. Рекомендується на час перевстановлення антивіруса відключати Інтернет, або ж включити яку-небудь антивірусний захист (наприклад, Windows Defender).