Як вибрати масляний обігрівач.

Масляні обігрівачі набирають все більшої популярності в якості додаткового джерела тепла. Крім того, вони компактні, пожежобезпечні і легкі при перенесенні. Хоча вибір обігрівачів в магазинах побутової техніки в даний час величезний, широкий асортимент не завжди означає легкий вибір. Так як же розібратися в тонкощах гарного обігрівача?
Інструкція
1
Однією з найважливіших характеристик масляних обігрівачів є потужність. Тому для початку необхідно визначитися з розмірами приміщення, яке потрібно обігріти. Якщо у вас маленька кімната, то вам підійде прилад потужністю до 1500 Вт Для більшої площі вам знадобиться обігрівач потужністю від 2000 Вт Ну а для приміщень понад 25 квадратних метрів доведеться купувати прилади більше 2500 Вт Але пам'ятайте, що чим потужніший прилади, тим більше буде витрата електроенергії.
2
Не менш важливою характеристикою вважається кількість секцій обігрівача. Тут також необхідно враховувати розміри приміщення. Природно, чим більше секцій має радіатор, тим краще він обігріває кімнату. При цьому врахуйте, що радіатор з меншою кількістю секцій швидше нагрівається.
3
Всі сучасні обігрівачі володіють термостатами, які дозволяє автоматично регулювати нагрів приладу. Але все ж зайвий раз переконаєтеся в його наявності при виборі обігрівача. Також більшість моделей дозволяє установку температури нагріву і в ручному режимі.
4
Крім термостата, у всіх обігрівачах є вбудований тепловентилятор. Він дозволяє в холодному приміщенні швидко довести температуру до комфортної за рахунок того, що тепле повітря постійно циркулює. Але перед покупкою необхідно включити прилад і перевірити його рівень шуму. Зазначимо, що наявність тепловентілятора призводить до подорожчання вартості обігрівача.
5
В деяких моделях існує таймер, який дає можливість заздалегідь встановити час включення і виключення приладу. Ця функція дуже зручна для тих, хто хоче, щоб перед їх приходом будинку було тепло.
6
Також всі обігрівачі забезпечені коліщатками. Зазвичай вони бувають пластиковими, але на дорогих моделях можуть бути прогумованими, що дозволяють їм при пересуванні не дряпають підлогу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lGkbqaeK5j0