Як відключити авторан.

Зазвичай після того, як ви вставили диск з яким-небудь вмістом (фільми, ігри, музика і т.д.) в CD або DVD привід, запускається автоматичний запуск відтворення вмісту за замовчуванням від виробника. Найчастіше це незручно користувачам. В таких випадках можна відключати автозапуск диска для перегляду вмісту у вигляді простої папки.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку вставте потрібний вам диск в привід комп'ютера.
2
Після цього перед вами з'явиться вікно вибору дій над диском. У ньому необхідно вибрати потрібне вам дію над вмістом диска або натиснути кнопку "Скасування" .Якщо диск містить ліцензійний фільм, музику або гру, то перед вами з'явиться фірмове вікно з вибором подальших дій або ж спеціалізований програвач, наявний на диску. Вікно або програвач необхідно закрити.
3
Після того, як ви закрили вікна, що з'являються при автозапуску, відкрийте папку "Мій комп'ютер". Там знайдіть рядок з назвою вставленого в привід диска. Потім клацніть по ній правою кнопкою миші один раз, щоб викликати меню дій над диском. В меню оберіть рядок "Властивості".
4
У вікні властивостей диска виберіть вкладку "Автозапуск". Внизу вкладки відзначена строчка "Видавати запит на вибір виконуваного дії". Вам же необхідно вибрати рядок, що знаходиться вище - "Виберіть виконувану дію:" і в списку дій виберіть рядок "Відкрити папку для перегляду файлів". Після цього при подвійному натисканні на значок диска (або ж просто після того, як диск вставлено) вміст завжди буде відкриватися у вигляді стандартної папки для перегляду файлів.