Як прибрати запах в пральній машині.

Зазвичай неприємні запахи з'являються через декілька років експлуатації пральної машини при відсутності потрібного догляду за нею. Якщо все ж в ній присутній неприємний запах, то їм можуть просочитися одяг та білизну.
Інструкція
1
Одна з причин присутності неприємного запаху в пральній машині - неякісний пральний порошок, що містить речовини, які при нагріванні води здатні виділяти такий запах. Тому спробуйте поміняти порошок, застосовуваний для прання. Ще однією причиною може бути надмірне використання ополіскувача для білизни.
2
Час від часу засинайте один мірний стакан порошку для прання або 2 склянки відбілювача в пральну машину і включайте її на один цикл випрати без білизни на максимально допустимій температурі (90-95 градусів). У разі, якщо машина не нагріває воду до заданої температури, то в ній присутні проблеми з нагрівальним елементом (Теном), тому слід викликати фахівця.
3
Якщо ваша машинка стоїть давно, і запах йде зі зливного шланга, його бажано замінити. Підключити зливний шланг хорошої якості може майстер по установці пральних машин. Також уважно подивіться після чергової прання, чи залишилася вода в баку? В цьому випадку не виключено, що причина в воді, що залишається в пральній машині внаслідок неправильного підключення зливу до каналізації.
4
Якщо ви давно не чистили фільтр, він також може бути причиною неприємного запаху. Коли ТЕН довгий час не чистять від накипу і не міняють, на ньому залишається бруд, нитки, волосся і т.д., які через деякий час починають гнити і видавати відповідні запахи з пральної машини.
Корисна порада
Що зробити, щоб не допускати в пральній машині неприємного запаху? Після того як ви відкрили дверцята пральної машини і дістали білизна, протріть манжету люка машини сухою ганчіркою, а потім прикрийте дверцята не до кінця, тобто не закриваючи її до клацання. Це робиться для того, щоб уникнути утворення вологості і цвілі. Крім того, не накопичуйте в пральній машині брудну білизну по кілька днів до потрібної кількості для прання, а зберігайте його в баку або кошику для брудної білизни.