Як відновити дані з флешки.

Дані, які були будь-яким чином видалені з флешки, в більшості випадків підлягають відновленню. Для цього знадобитися лише дотримувати ряд певних правил і скористатися спеціальним софтом для відновлення.
Інструкція
1
Виявивши пропажу даних, або випадково видаливши потрібні файли з флешки насамперед захистите даний знімний диск від подальшої запису даних. Виключити запис необхідно для того, щоб запобігти безповоротну пропажу даних, так як стандартна процедура видалення не має на увазі фізичного зникнення файлів, а служить лише для підготовки файлової системи до чергового запису. Якщо ви вирішили відновити втрачені дані, підключіть флешку до комп'ютера так, щоб вона визначалася як знімний диск і не робіть з нею нічого.
2
Встановіть будь-який додаток для відновлення даних. Якщо важливість віддаленої інформації невелика і ви дотримувалися всі умови для підвищення вірогідності відновлення - сміливо користуйтеся безкоштовними програмними рішеннями. Однією таких утиліт є Easy Drive Data Recovery, розроблена спеціально для флеш-карт і працююча за спеціальними алгоритмами для відновлення даних з такого роду носіїв. Завантажити Easy Drive Data Recovery можна за посиланням http://www.munsoft.ru/EasyDriveDataRecovery/articles/flash_card_data_rec ...
3
Запустіть програму і дайте старт процедурі відновлення втрачених даних. Для цього виберіть область, яка буде аналізуватися програмою (в даному випадку знімний диск). Після того, як утиліта сканує флешку, в спеціальному вікні відкриється список доступних для відновлення файлів і коротка інформацію про кожного з них. Найважливішим пунктом інформації при цьому буде ймовірність відновлення файлу. Переконайтеся, що у необхідного вам файлу ця ймовірність велика, потім натисніть кнопку "Відновити". Після цього виберіть директорію, в яку він повинен буде зберегтися. Зверніть увагу, що відновити файл можна тільки на другий диск, тобто файл з флешки потрібно зберігати в каталог, розташований на жорсткому диску, або на інший флешці.