Як пов'язати спицями болеро. Зв'язати болеро спицями.

В'яжеться балеро прямими і зворотними рядами перловим візерунком на кругових спицях, потім підняти по краю деталі петлі і вив'язати гумку пo колу.
Вам знадобиться
  • 400-600 гр пряжі (100% шерсть, 75 м/50 гр); кругові спиці №5 (80 см); кругові спиці № 4,5 (80 см) для гумки
Інструкція
1
Набрати на кругові спиці №5 122-142 п. (Включаючи по 1 кромочної петлі з кожної сторони), Зв'язати 3ряда ЛП, в то- же час рівномірно збавити 24 петлі в 3-му ряду (пров'язуючи разом ЛП приблизно кожну 5-у і 6-у п.) 98-118 п.
2
Продовжити, розподіливши петлі наступним чином: 3 петлі хусткової в'язкою, перловим візерунком до останніх 3-х петель, 3 петлі хусткової вязкой.Ha висоті 8-13 см набрати по 12 нових петель з кожної сторони для рукавів 122-142петлі . При цьому продовжити виконувати перловий візерунок на всіх петлях, окрім 3-х з кожного боку, які пров'язуються хусткової в'язкою. Відзначити ниткою контрастного кольору на висоті 26-36 см і далі вимірювати деталь звідси. Ha висоті 44-59 см закрити пo 12петель з обох сторін 98-118 петель.
3
Продовжити виконувати перловий візерунок на всіх петлях окрім 3-х з кожного боку, які треба провязивать хусткової в'язкою, до висоти 52-72 см (останній ряд з ІП повинен бути лицьовим). Зв'язати потім 3 ряди ЛП, водночас рівномірно додати 24 петлі в 1-му ряду 122-142 петлі. Перейти на кругові спиці N. 4,5, підняти 122-142 петлі вздовж набірного краю 244-284 петлі, і далі в'язати по колу на всіх петлях. Зв'язати ІП 1 кpyговой ряд, рівномірно додавши 60-72 петлі, (1 петлю приблизно між кожними 4-й і 5-й петлею) - див. Примітку 304-356 петель, Зв'язати 1 кругової ряд ЛП і продовжити резинкою 2ЛП/2ІП на всіх петлях, на висоті гумки З см додати по 1петле в кожній дільниці гумки з ІП (виконуючи 2 л, з 1-й ІП) = 380-445 п. І далі в'язати гумкою 2 ЛП/З ІП до висоти б см. Потім додати по 1 петлі в кожній дільниці гумки з ЛП (виконуючи 2петлі з останньої ЛП) 456-534 петлі. І далі в'язати гумкою 3 ЛП/З ІП до висоти гумки 9 см. Закрити петлі по малюнку.
4
Складання. Зшити плечові шви. Зшити відкриті ділянки пройм - див. Пунктирну лінію на викрійці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uhv_kqOTEtg
Зверніть увагу
Техніка вязаніяПлаточная в'язка: і лицьові ряди і виворітні ряди - ЛП.Жемчужний візерунок: в'язати за схемою. 1-й ряд на схемі виконаний по виворітного сторонеПрімечаніе: Поповнення: виконувати для нової петлі 1 накид, в наступному ряду накид провязивать за задню стінку петлі, щоб уникнути отверстій.Плотность в'язання на 10 х 10 см доводиться 17П х 22 ряду пов'язаних перловим візерунком на спицях № 5
Для того щоб самостійно зв'язати болеро необхідно використовувати в основному і спиці, і гачок, але можна також щось одне. Необхідно дотримуватися правила - краю болеро повинні бути округлими, а наскільки - обираєте самостійно: і ширину, і довжину.

Щоб зв'язати болеро самостійно, важливо зробити викрійку в натуральну величину, після чого провести розрахунок. Необхідно пам'ятати, що набір петель проводиться тільки на прямій лінії викрійки. Там, де округляється край, потрібно буде зробити прибавки через необхідну кількість рядів, це залежить від округлення. Прибавки не потрібно робити в місці, де піде пряма лінія викрійки. Допоможе зробити найбільш правильний розрахунок скругления домальований кут на викрійці, який заміряється в сантиметрах. Таким чином, ви розрахуєте, скільки ще потрібно додати петель і через яку кількість рядов.Еслі у вас немає досвіду самостійно зробити викрійку, вам допоможуть готові схеми приглянувшихся моделей в журналах або на сторінках інтернет-сайтов.На насправді, зв'язати накидку неважко. Існує безліч варіантів і моделей. Щоб створити красиву річ спицями, необхідно: 1) пов'язати прямокутник спинки, не забуваючи, що болеро має бути вільним. Ширина спинки розраховується плюс 10 петель. Довжина йде за бажанням, але необхідно враховувати ширину мережив; 2) в'язку потрібно зробити пухкої, наприклад, шахматкою 3х3 петлі; 3) як в'язання полотна буде закінчено, необхідно скласти його навпіл і зшити боки, приблизно на 12-14см, залишаючи пройми для рук ; 4) далі по колу пройми для рук і колі-низу полотна потрібно гачком обв'язати сітку з ланцюжків ниткою-травичкою. Для цього 3 ряди ниткою-травичкою в колір полотна. Далі, наступні 3 ряди колір полотна або іншим кольором, наприклад, білої травичкою разом. І наступні 3 ряди тільки обраним, тобто іншим кольором, наприклад, білою; 5) Таке болеро можна в'язати в дві нитки, воно вийде більш важким, але теплим. Також передбачено в'язати в одну нітку.Можно виконати роботу крючком.Перед тим як приступити до в'язання болеро, необхідно зробити вибір пряжі. Якість необхідної пряжі залежить від обраної моделі, а також призначення болеро. Так, для в'язання дитячого вироби краще віддати перевагу натуральним ниткам з деяким додаванням штучної пряжі. Від якості і складу обраних ниток залежатиме те, наскільки точно вийде необхідний візерунок і щільність вироби.