Як зберігати лак для нігтів.

Хороший і якісний лак стоїть сьогодні недешево. Завжди хочеться, щоб полюбився відтінок служив якомога довше. Однак дуже часто лак починає густіти і засихати, коли під ф лак ончік ще наполовину повний. Найчастіше всьому виною неправильне зберігання.
Вам знадобиться
  • - бокс для лаків;
  • - розчинник для лаку.
Інструкція
1
Зберігати лак і краще у вертикальному положенні, в закритому місці, виключивши доступ прямих сонячних променів і перепади температур. Після використання щільно загвинчуйте кришку. Якщо лак ов у вас дуже багато, використовуйте спеціальний стенд або напівпрозорий бокс, який можна придбати в магазинах професійної косметики. Ці пристосування можуть бути забезпечені спеціальними утримувачами або відділеннями для кожного ф лак вона. Розставте ваші лак і за кольорами - від пастельних до темних. Так ви не будете витрачати час на пошук потрібного відтінку.
2
Багато роблять дуже поширену помилку, яка істотно скорочує термін служби лак а. Основна причина засихання - контакт з киснем, коли ф лак він знаходиться у відкритому стані. Здавалося б, ви фарбуєте нігті всього кілька хвилин, однак цього часу цілком достатньо, щоб засіб починало пересихати. Деякі марки, наприклад, Chanel, постачають свою продукцію подвійною кришкою. Більший ковпачок застосовується під час безпосереднього використання, щоб прикрити горлечко ф лак вона. Якщо у лак а немає такого ковпачка, використовуйте кришку від іншого косметичного продукту.
3
Після використання обов'язково переконайтеся, що на шийці не залишилося згустків. Видаліть надлишки ватяним диском, змоченим в рідині для зняття лак а. Якщо вони залишаться, ф лак він закриється нещільно, а засохлі частинки пізніше потраплять в сам лак .
4
Періодично струшуйте ф лак они. Якщо всередині є спеціальний кулька для розмішування, завдання полегшується. Враховуйте, що ф лак він з лак ом не варто трясти сильно, або різко перевертати його: від цього в лак е утворюються бульбашки, які створюють вельми непривабливий вигляд при нанесенні. Достатньо лише посувати ф лак він між долонями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A-BpgStevFc
Зверніть увагу
Ні в якому разі не ставте лаки в холодильник, оскільки при низьких температурах вони змінюють свої властивості.
Корисна порада
Якщо лак почав загусати, скористайтеся спеціальним розчинником. Не чекайте висихання лаку, додавайте по 5-6 крапель засобу кожен місяць або безпосередньо перед використанням.