Як вибрати квартиру при покупці.

В наш час в Росії дуже складно і важко купити квартиру через матеріальних труднощів населення. Але все ж ті, кому вдалося накопичити капітал на придбання житла, стоять перед вибором: як знайти хорошу квартиру за порівняно недорогу ціну в районі із зеленою зоною.
Інструкція
1
Якщо ви прийшли до рішення з придбання житла, то, перш за все, вам варто задуматися над тим, на якому ринку ви будете її купувати. На первинному або вторинному. Якщо це первинний ринок, то потрібно знати про деякі ризики, які вас можуть чекати. Звичайно, житло в споруджуваному будинку набагато дешевше готового, та й сучасніше. Але, вклавши свої кошти в таку нерухомість, ви можете залишитися і без грошей і без житла, тому що нерідкі випадки, коли забудовник затягує з реєстрацією документів права власності, оформляючи угоду через сумнівні схеми. А при покупці на вторинному ринку потрібно не забувати, що ви стикаєтеся з продавцем, який може бути замішаний в шахрайстві.
2
Після того, як ви визначилися з ринком нерухомості, варто вибрати район, в якому ви збираєтеся жити. Тут кожен визначає сам для себе, що хоче бачити. Комусь вигідно купити квартиру ближче до роботи, батькам чи школі, а хтось хоче жити в центрі міста. Інший вибере район з лісовою зоною або зоною парку.
3
Якщо вами визначений район житла, то можна перейти до пошуку будинки і квартири. Для себе вам потрібно чітко визначити, з якого матеріалу будуть зроблені стіни будинку (з цегли, панелі, бетону) і поверхові перекриття (метал, дерево, залізобетон), скільки поверхів у ньому буде. Важливий рік побудови будинку (необхідно, щоб будинок не стояв у списку під знос). Чи є в ньому сміттєпровід, ліфт, в якому стані під'їзд в будинку, чи є консьєрж або охорона і домофон. Також не забувайте про віддаленість від найближчих аптек, поліклінік, магазинів, зупинок транспорту. Сама квартира теж повинна відповідати вашим вимогам. Звертайте увагу на загальний стан квартири, висоту стін в ній, куди виходять вікна (переважніше у двір), товщину стін між кімнатами. Перевіряйте наявність телефону, розміри лоджії, планування кухні, санвузла.
4
Для завершення угоди з придбання квартири вам ще належить оформити документи і провести всі розрахунки між учасниками угоди.
Орхідея - яскравий химерний квітка. Така рослина не соромно придбати в якості подарунка близькій людині, приємно і купити його для себе. Щоб орхідея радувала господаря своїми квітами протягом довгого часу, уважно вибирайте рослина: воно має бути здоровим.
Інструкція
1
Прийшовши в магазин, не поспішайте просити упакувати найбільш вподобаний вам квітка. Спочатку уважно огляньте рослина. Нерідко в орхідеях заводяться шкідники - щитівки, равлики, домашні мурахи. При візуальному огляді в горщику нічого не повинно ворушитися, на листках і стеблах не повинно бути слідів паразитів.
2
Листя у орхідеї повинні бути соковито-зеленими, їх поверхня - рівною і глянсовою. Зверніть уваги, щоб на них не було коричневих плям - вони з'являються через попадання вологи на рослину. Кінчики листя не повинні жовтіти.
3
Коріння у здорової орхідеї - сріблясто-зеленого або сірого кольору. Уважно розгляньте їх - на них не повинно бути помітно ознак гниття (хоча не завжди це можна визначити візуально). Якщо деякі коріння вилазять з горщика, в цьому немає нічого страшного.
4
Уточніть у продавця, як давно придивилася вам орхідея знаходиться в магазині. Бажано купувати рослини, які провели в квітковому салоні не більше двох-трьох тижнів. Продавці рідко забезпечують ніжні квіти належним доглядом, та й не можна виключати ризик зараження різними хворобами від стоять поруч сусідів.
5
Дізнайтеся вид, до якого відноситься ваша орхідея, адже різні сорти потребують різного догляду. Новачкові краще придбати орхідею Phalaenopsis. Ця квітка оптимально підходить для утримання в квартирі.
6
Купуйте ще нераспустившиеся рослини, цветонос якого усипаний бутонами. Воно буде радувати вас прекрасними квітами куди довше, ніж вже розкрилася орхідея.
Зверніть увагу
Орхідея - не саме вимогливе до тепла рослина, однак якщо температура на вулиці нижче +5, попросіть продавця упакувати його. Для утеплення рослини підійде папір і целофан.
Корисна порада
Щойно куплену орхідею краще помістити в карантин. Поставте її окремо, поки не переконаєтеся, що квітка не хворий і не заразить решта кімнатні рослини.