Як назвати завод.

Великому кораблю - велике плавання. Саме це твердження підходить такого масштабного і грандіозного проекту, як відкриття заводу . Але завод заводу ворожнечу. І щоб підкреслити не тільки те, чим підприємство займається, але і зробити його успішним, яскравим і помітним серед конкурентів, потрібно приділити особливу увагу такому, здавалося б, простому, але від того не менш важливого пункту, як вдале і такого назва заводу .
Інструкція
1
Оберіть для назви заводу слово, найбільш точно відображає його сферу діяльності, тим самим ви значно полегшите потенційним клієнтам завдання пошуку. Не використовуйте довгі назви, так як на кількість продажів може вплинути навіть те, що замовникам буде важко прочитати й вимовити назву заводу . Чисто психологічно їм не захочеться зв'язуватися з компанією, у якої навіть «ім'я» - візитну картку, прочитати неможливо і з цієї причини вам надалі може знадобитися зайнятися такою неприємною процедурою, як перейменування заводу , що зовсім не дешево .
2
Використовуйте ємне за своїм змістом слово. Воно має бути яскравим, незабутнім і приємним на слух. Якщо ваш завод досить великий, уникайте у назві жартівливих, дитячих та інших «несерйозних» слів. «Не ім'я прикрашає людину, а людина ім'я» - цілком можливо. Але вдало вибране назва заводу може найкращим чином позначитися на діловій репутації та залучити велику кількість замовлень.
3
Візьміть до уваги і те, що назва заводу може складатися з двох з'єднаних слів (так звана компоновка). Тим самим ви зможете підібрати для свого заводу досить унікальна назва, що також виділить вас серед конкурентів. Цей метод досить широко і успішно використовується в рекламному бізнесі.
4
Не використовуйте в назвах заводу власні імена (своє, родичів, коханих). Навіть якщо ви збираєтеся відкрити не величезний металургійний комбінат, а невеликий заводик з виробництва декоративних свічок, у вас можуть виникнути великі проблеми, якщо ви після часу захочете продати свою компанію. Покупці не стануть вкладати значні фінансові кошти, необхідні для перейменування фірми, а володіти компанією, в назві якої присутнє ім'я незнайомих людей, мало кому захочеться.
5
Скористайтеся послугами компаній, що займаються неймінг. Ці «акули» рекламного бізнесу зможуть придумати для вашого заводу не тільки саме вдала назва, а й розробити слогани, без яких зараз не обходиться жодна поважаюча свою репутацію фірма.