Як зарядити акумулятор взимку. форд фокус акумулятор інструкція зарядка плюс.

Заряджати акумулятор поза автомобіля необхідно тільки, коли він повністю розряджений, що часто трапляється в зимовий час. А в морози процес зарядки дещо ускладнюється. Тому необхідно дотримуватись деяких правил по зарядці акумулятор а в холодну пору року.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій, відповідне параметрам вашого акумулятора, широка пласка викрутка.
Інструкція
1
Перед зарядкою акумулятор необхідно забрати з морозу і занести в тепле приміщення на один або дві години.
2
Начисто протріть клеми акумулятор а. Далі за допомогою плоскої широкої викрутки відкрутіть пробки, які закривають "банки" акумулятор ної батареї.
3
З'єднайте клеми батареї з відповідними контактами зарядного пристрою. Спочатку з'єднаєте "плюс" акумулятор а з "плюсом" зарядника, а після "мінус" акумулятор а з "мінусом" зарядного пристрою.
4
Вставте вилку зарядного пристрою в мережу.
5
Після того як акумулятор заряджений, необхідно спочатку вимкнути зарядний пристрій, а потім зняти контакти з акумулятор ної батареї, починаючи з "мінуса".
Зверніть увагу
У сильні морози не можна зберігати повністю розряджену батарею на холоді. Це може призвести до того, що щільність електроліту значно знизиться і акумулятор прийде в непридатність.
Корисна порада
Зарядний струм необхідно виставити на значення, що не перевищує 0,1 від ємності акумулятора. Так, якщо ємність акумулятора 60А, то максимальна сила зарядного струму повинна становити 6А.Аккумулятор вважається зарядженим, коли щільність електроліту і напруга постійні протягом двох або трьох годин.