Як завести новий ящик.

Електронна пошта стала невід'ємною частиною життя сучасної людини. Принципи її роботи схожі з звичайною поштою: для відправки листа потрібно знати адресу одержувача і написати сам текст листа. Переваги її в тому, що швидкість доставки листів куди вище, ніж у звичайної пошти. Електронну поштову ящик зараз є у кожного, з його допомогою люди спілкуються, пересилають документи, фотографії, посилання на цікаві сайти. Навіть багато людей похилого віку знають, що собака зараз - це не тільки тварину.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
  • - встановлена на ньому програма-браузер
Інструкція
1
Для реєстрації нового поштового ящик а перейдіть на сайт обраної поштової служби і натисніть на посилання «реєстрація електронної пошти». Відкриється вікно, в якому потрібно заповнити кілька полів. Зазвичай біля кожного поля є коментар про те, якими саме символами його потрібно заповнювати, наприклад, тільки латинськими. Також є поля, помічені зірочками, їх потрібно заповнити обов'язково.
2
Заповніть поле "логін". Це і буде ім'я поштової ящик а. Логін повинен складатися з латинських букв без пробілів, допускається використання цифр. Натисніть на кнопку «перевірити» поруч з цим полем. Якщо такий логін вже є в системі, він буде виділений червоним кольором.
3
Придумайте собі пароль і внесіть його у відповідне поле, зазвичай його потрібно внести повторно, щоб уникнути помилки. Виберіть складний пароль, з поєднанням букв і цифр. Для цього можна використовувати генератор паролів, який випадковим чином комбінує символи. Свій пароль потрібно пам'ятати і зберігати в безпечному місці, щоб не піддатися злому поштового ящик а.
4
Виберіть секретне питання і введіть на нього відповідь. Якщо ви забудете пароль, система зможе впізнати вас саме за допомогою цієї функції. Можна також придумати своє питання, наприклад «Який був мій улюблений предмет в школі». Відповідь на це питання теж потрібно запам'ятати.
5
Введіть особисті дані: ім'я, прізвище, дату народження, місто. Зазвичай ім'я та прізвище - обов'язкові поля, але ніхто не змушує вас вводити достовірні дані.
6
Прочитайте з картинки символи і введіть їх у відповідному полі. Це захист від автоматичних реєстрацій, так звана «капча», дуже часто використовується для створення поштових ящик ов та інших акаунтів. Натисніть на кнопку «зареєструвати поштову ящик ». Якщо були допущені помилки при заповненні полів, ці поля будуть підсвічені червоним. Якщо ж все гаразд, ви будете переміщені в свій новий поштовий ящик .
Корисна порада
Заздалегідь придумайте собі унікальне ім'я для поштової скриньки, можливе використання імені та прізвища в латинській транскрипції.