Як заборонити зберігати пароль.

Для зручності користувачів всі браузери мають функцію збереження пароля. Скрипти, застосовувані на веб-сторінках також дозволяють зберігати пароль , записуючи його в кеші браузера. Однак збереження пароля на чужому комп'ютері може призвести до втрати особистих даних. Скасувати збереження пароля можна кількома способами.
Інструкція
1
Кожен раз коли ви вписуєте пароль в яку-небудь форму для введення, браузер пропонує вам зберегти його, для того щоб надалі заощадити ваш час і позбавити від необхідності запам'ятовувати його самостійно. Для збереження пароля зазвичай використовується діалогове вікно або спливаюча зверху панель, на якій розташовуються кнопки "Зберегти пароль ", "Не зараз" і "Ніколи не пропонувати зберігати паролі". Залежно від ситуації натисніть на другу або третю кнопки. Після відвідин не забудьте закрити вікно браузера, інакше пароль залишиться збереженим до закінчення сесії.
2
Деякі інтернет-сайти, на сторінках яких відбувається вхід в яку-небудь систему (електронна пошта, соціальна мережа, блог-сервіс) також пропонують збереження введеного пароля. Уникнути цього можна наступним чином: не ставте галочки навпроти рядків "Запам'ятати мене" або "Залишатися в системі" і тому подібних. Деякі сервіси пропонують вирішити проблему конфіденційності трохи інакше. Під полем введення логіна і пароля розташовується рядок з написом "Чужий комп'ютер", і якщо ви не хочете, щоб ваш пароль зберігався, просто поставте галочку навпроти неї. Як і в першому випадку завершуйте сеанс, т. Е. Закривайте веб-сторінки після відвідування, а краще закривайте весь браузер після закінчення інтернет-сесії.
3
У нових версіях браузерів присутній функція, що забезпечує повну конфіденційність при використанні інтернету. Ця функція називається "Режим інкогніто" (або "Приватний перегляд). У режимі інкогніто браузер не зберігає ніякої інформації про поточний відвідуванні мережі: паролів, історії, cookies. Тому для того щоб ваш пароль напевно не зберігся в системі - використовуйте цей режим. Даний режим може поширюватися як на одну вкладку, так і на ціле вікно, в залежності від ваших потреб.