Лікування мигдаликів: Як впоратися з хворобою.

Збільшені мигдалини - проблема, з якою стикаються не лише дорослі, а й діти. Зазвичай розмір мигдалин збільшується через скупчення гною, пробок і в результаті подразнення слизової оболонки мікробами в період захворювання. Щоб зняти набряклість і дещо скоротити розмір мигдалин, потрібно проводити ряд процедур.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - сіль;
  • - сода;
  • - календула;
  • - ромашка;
  • - ефірні масла;
  • - гаряча вода.
Інструкція
1
Якщо у вас гостра стадія ангіни, то без антибіотиків просто не обійтися. Але їх призначити повинен терапевт, так як купити їх в аптеці не можна без рецепта. Приймайте антибактеріальний засіб за тією схемою, що призначив лікар. Якщо ви щось недозрозуміли, прочитайте анотацію до препарату. Деякі види антибіотиків потрібно пити по 1 таблетки 1 раз на добу, інші необхідно вживати 2 або 3 рази на день. Також це залежить і від ступеня ураження мигдалин.
2
Механічне очищення під час полоскання допоможе видалити частину мікробів. Розведіть сіль (1 ст. Л.) В склянці теплої води. Полощіть горло 7-10 разів на добу перші дні хвороби, потім проводите процедуру 3 рази на добу. Замість солі підійде відвар ромашки (2 ст. Л. На літр води) або настоянка календули (2 ч. Л. На склянку води).
3
Зрошують горло антисептичними спреями, вони будуть проникати глибоко в лакуни і впливати на мікроби зсередини. Спреї можуть замінити і пастилки, що дуже зручно, якщо ви перебуваєте в громадському місці. Спосіб застосування докладно описаний в анотації і залежить від виду антисептика.
4
Проводьте інгаляції з відварами трав, наприклад, з ромашкою, кропивою або календулою. Підійде і звичайна сода або сіль. Пар буде пом'якшувати слизову оболонку, і вбивати мікроби. Для інгаляцій можете використовувати і ефірне масло ялиці або кедра. Додавайте в окріп кілька крапель олії і дихайте над парою.
5
Але варто відзначити, що не завжди ці процедури здатні скоротити розмір мигдалин. Зверніться до лора, можливо, що вам призначать промивання лакун на спеціальному обладнанні з використанням антисептиків. Після чого розмір мигдалин скорочується до нормального. Ангіна перестає турбувати близько 6 місяців, потім процедуру рекомендується повторити. Пам'ятайте, що вчасно не вилікувана ангіна перейде в хронічну стадію.