Як відпочити в Чорногорії.

Чорногорія (Монтенегро) - європейська держава, розташована в південно-західній частині Балканського півострова. Країна межує з Сербією, Албанією та Боснією і Герцеговиною, а також має морський кордон з Італією. Чорногорія омивається водами Адріатичного моря і є улюбленим місцем відпочинку туристів зі всього світу.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - проїзні квитки;
  • - бронь готелю.
Інструкція
1
В Чорногорії прекрасний клімат, найчистіша екологія і приголомшлива природа. Тут високі гори і казкові озера, бурхливі гірські річки, неймовірної краси високогірні долини і величезна кількість різноманітних пляжів.
2
Особливу гордість представляють відомі національні парки - Ловчен, Дурмітор, Біоградська гора, Скадарське озеро і єдиний середземноморський фіорд - Бока Которська.
3
Будва - галасливий і веселий курорт країни. Це місце ідеально підходить для любителів тусовок і нічного життя. Тут ви знайдете різноманітні готелі і прекрасні пляжі.
4
Самим вишуканим місцем Чорногорії вважається місто-готель Святий Стефан. Він знаходиться в центрі Будванской Рив'єри на скелі і з'єднаний з берегом вузьким перешийком. Створили його чорногорські художники Милунович і Лубарда, і містечко стало найдорожчим курортом країни. Ціна проживання на віллі складає від 1500 євро на добу.
5
На південь від Святого Стефана розташований відомий курорт Петровац. Тут розвинена інфраструктура, відмінні пляжі і багато історичних пам'яток.
6
Сутоморе знаходиться недалеко від столиці країни Подгориці і славиться двома прекрасними пляжами з золотистим піском, довжина яких досягає 2 км. Курорт є улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів.
7
Бечічі - ідеальне місце для тихого сімейного відпочинку та довгих прогулянок. Пляж курорту вважається одним з найчистіших в Європі.
8
Игало популярний лікувальними грязями і цілющим мікрокліматом. Тут розташований оздоровчий центр, де пропонуються різні лікувальні та косметологічні програми. Поряд з містечком знаходиться колишня вілла комуністичного лідера Йосипа Броз Тіто.
9
В містечку Прчань не тільки чудові пляжі, а й пам'ятками архітектури. Тут на схилі гори розташована Церква Діви Марії, створена італійським архітектором Бернандіно Макаруччі.
10
Рисан розташувався на березі Боки Которської. Місто було засноване Царицею Теуту в IV столітті до н.е. До наших днів збереглися лише руїни акрополя, зате в честь цариці був названий готель.
11
На курортах Чорногорії розташовані різноманітні готелі. Тут побудовані як недорогі бюджетні готелі, так і розкішні класу люкс. Крім того, можна орендувати апартаменти або віллу.
12
На півночі країни високо в горах завжди лежить сніг і добре розвинений зимовий туризм. Гірськолижні курорти прекрасно обладнані і відповідають європейським стандартам.
Зверніть увагу
Громадянам Росії для відвідин Чорногорії з метою туризму на термін до 30 днів віза не потрібна. Валюта країни - євро. Столиця Чорногорії - Подгоріца.