Як збільшити продаж дитячого одягу.

Кількість магазинів дитячого одягу за останні кілька років сильно збільшилося - насамперед, за рахунок появи мережевих бізнесів. Щоб збільшити продажі в вашому магазині, вам необхідно задуматися про нові способи залучення клієнтів: корекції асортименту, пошуку інших методів просування магазину, створенні в магазині ігрової кімнати.
Інструкція
1
Відвідайте інші магазини дитячої одягу у вашому районі, щоб подивитися, як йдуть справи у ваших конкурентів. Порівняйте асортимент, рекламу, рівень обслуговування. Виділіть для себе "лідерів" і подумайте, що привертає до них така велика кількість клієнтів. Постарайтеся застосувати їх способи у своєму бізнесі.
2
Попрацюйте над асортиментом свого магазину. Продажі дитячої одягу часто бувають маленькими через неправильно підібраного асортименту. Часто магазини скуповують одяг у постачальників безсистемно - і дорогу, і дешеву, і для немовлят, і для школярів. Здається, що так можна залучити більше клієнтів і, відповідно, більше продати. Насправді все інакше: у вашого магазину не з'являється кола постійних клієнтів (наприклад, заможні батьки дітей дошкільного віку), покупці приходять до вас випадково і більше не повертаються. Таким чином, продажі не ростуть. Визначтеся, що саме найвигідніше продавати в тому районі, де розташований ваш магазин, і зробіть наголос саме на це.
3
Задумайтесь, як клієнти дізнаються про ваш магазин. Чи є у нього сайт з каталогом продукції, розміщуєте ви рекламу в інтернеті або все, що є - це вивіска? Якщо чіткої рекламної кампанії немає, то подумайте про її створення. Це можна як доручити фахівцеві з реклами (фрилансеру чи компанії), так і зробити самостійно, скориставшись досвідом конкурентів. Найпростішим і недорогим способом просування вашого магазину і, таким чином, збільшення продажів буде його реклама через "батьківські" форуми і співтовариства. Також ефективною може стати роздача листівок у метро і дитячих установ.
4
Спробуйте "пограти" на дитячих примхах. Незважаючи на те, що майже завжди вирішальне слово з приводу покупки тієї або іншої речі залишається за батьками, а не за дитиною, діти можуть у деяких випадках підняти вам продажу. Виділіть у своєму магазині приміщення під ігрову кімнату і введіть в асортимент іграшки. Таким чином, діти будуть захоплені грою і дадуть батькам не поспішаючи вибрати собі одяг, а потім ще й попросять купити іграшку, яку щойно тримали в руках.
5
Не забувайте про різні акції, знижки, роздачі накопичувальних карт. Це може надовго "прив'язати" клієнтів до вашого магазину, особливо якщо магазин дитячої одягу у вашому районі не один і якщо в інших такими речами не балують.