Як знаходити дорогу до житла.

Мій дім рідний - моя ти фортецю. Для кожної людини це те місце, куди можна прийти після напруженого дня є тихою гаванню. А що ж робити, якщо ви заблукали? Як знаходити дорогу до житлу в різних ситуаціях?
Інструкція
1
Спочатку запам'ятаєте свою адресу чітко, навіть якщо ви тільки-тільки переїхали. Потім визначтеся, де ви знаходитесь - в глухому лісі далеко від цивілізації або поблизу людей, можливо, на сусідній вулиці. Якщо ви в галасливому мегаполісі, то просто назвіть вашу вулицю і запитайте таксистів або людей у формі, як туди пройти (проїхати). На потрібної вулиці знайдіть ваш номер, і ви будете у мети.
2
Знайдіть дорогу до вашого будинку при поганій видимості в місті чи селі. В такому випадку шукайте яскраві орієнтири. Орієнтиром може бути все що завгодно: високе окреме дерево, телевізійна вишка, незвичайної архітектури будинок, пам'ятник або циркові вогні. Ближче до будинку придивіться до дитячим майданчикам або до яскравих вивісок магазинів. Зорієнтуйтеся по добре знайомій зупинці або парканчик. Запам'ятайте, що орієнтир добре послужить тим, хто його запам'ятав до того як заблукати.
3
Зорієнтуйтеся на місцевості далеко від цивілізації. Згадайте навички скаута. Визначтеся, в якому напрямку вам йти. Спочатку знайдіть північ і південь. Для цього подивіться на дерева. З північної сторони гілки у них будуть коротшими, ніж з південної, а стовбур дерева в нижній його частині буде покритий мохом. Придивіться до розташування мурашників. Їх будиночок буде розміщуватися з південного боку дерева. Також йдіть на шум дороги або інші звуки, якось пов'язані з людиною. Орієнтування в чистому полі трохи складніше. Визначте сторони світу по сонцю. Встає сонце на сході, а котиться на захід.
4
Знайдіть дорогу до якомусь житлу. Якщо ви не знаєте, де перебуваєте навіть приблизно, то озирніться навколо. Сліди людини є всюди. Це може бути акуратно спиляне дерево або стара колія від машини. Також придивіться до далеких вогнів. Ідіть до найближчого місця проживання людини.