Як вибрати домашній комп'ютер.

Багато користувачів, заходячи в магазин комп'ютерної техніки, губляться у величезному асортименті товару. Саме тому рекомендують вибирати домашній комп'ютер задовго до походу в магазин.
Інструкція
1
Спочатку чітко сформулюйте для себе мету придбання комп'ютера. Це, напевно, найважливіший етап, тому що від нього повністю залежать характеристики майбутнього домашнього комп'ютера.
2
Почніть з процесора. Для більшості людей основна маса його характеристик ні про що не говорить. Зверніть увагу на кількість ядер і тактову частоту роботи кожного з них. Не купуйте «найновішу» модель процесора. У більшості випадків буде цілком достатньо процесора з двома-трьома ядрами, частота кожного з яких коливається в проміжку 2.5-3 ГГц.
3
Визначтеся з типом і обсягом оперативної пам'яті. Якщо ви не плануєте працювати з будь-якими надважкими додатками, наприклад потужні будівельні програми і відеоредактори, то максимальний необхідний обсяг оперативної пам'яті - 4 Гбайта.
4
Виберіть відеокарту. В даному випадку все залежить від призначення комп'ютера. Якщо ваша мета - переглядати інтернет сторінки, працювати з текстовими редакторами і іноді запускати відеофайли, то вам буде достатньо відеокарти з об'ємом пам'яті 512 Мбайт. В іншому випадку вибирайте відеоадаптер, обсяг пам'яті якого перевищує 1 Гбайт.
5
Залишилося вибрати жорсткий диск. Не варто звертати увагу тільки на його обсяг. По-перше, з'ясуйте тип його підключення до комп'ютера. Краще вибирати SATA-диски. По-друге, уточніть швидкість його роботи. Що стосується обсягу, то 500 Гбайт буде більш ніж достатньо пересічному користувачеві.
6
Знайдіть ідеальне співвідношення потужності всіх вищеперелічених пристроїв. Пам'ятайте про те, що не рекомендують купувати комп'ютер з потужним процесором і маленьким об'ємом оперативної пам'яті.
7
Якщо вам необхідно заощадити місце, то придбайте моноблок (монітор і системний блок в одному корпусі). Мінус таких комп'ютерів полягає в труднощі заміни деяких пристроїв. Очевидний плюс тільки один - відсутність необхідності придбання монітора.
Зверніть увагу
Як вибрати домашній комп'ютер? У наш час комп'ютер вже не розкіш, а засіб взаємодії з навколишнім світом. Комп'ютер - величезний стрибок у розвитку цивілізації. «Начинку» комп'ютера необхідно вибирати залежно від завдань, для яких він буде використовуватися. Проста робота з «офісної» роботою, серфінг інтернету або комп'ютерні ігри вимагають особливої конфігурації.
Корисна порада
Як вибрати комп'ютер для дому? Детально про всі тонкощі і нюанси вибору домашнього комп'ютера. Як вибрати комп'ютер для дому? Таке питання рано чи пізно задають і шукають на нього відповідь величезну кількість людей. Адже в нашому швидко розвивається світі, світі високих комп'ютерних технологій практично кожна людина знає, що таке персональний комп'ютер і більш того, з комп'ютером доводиться мати справу практично кожному другому.