Як відкрити магазин рукоділля.

Мало хто не любить робити що-небудь своїми руками. Особливо це стосується жінок. Тому магазин рукоділля, в якому продаватимуться вироби hand-made, а також товари для їх виготовлення, може стати джерелом не дуже високої, але стабільного доходу.
Вам знадобиться
  • реєстрація, приміщення, товар, продавці, реклама
Інструкція
1
Щоб відкрити магазин товарів для рукоділля, буде достатньо зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Це можна зробити в податковій інспекції за місцем прописки, подавши заяву за встановленою формою та оплативши державне мито в розмірі 800 рублів. Зареєструвати вас повинні протягом п'яти робочих днів. Касовий апарат, який вам знадобиться, реєструється також в податковій інспекції.
2
Займіться пошуком невеликого затишного приміщення (можна підвального, в спальному, але не дуже віддаленому від центру районі). Як правило, для початку вам вистачить 20-30 кв.м для такого магазин а. У приміщенні необхідно буде зробити косметичний ремонт для додання йому затишку. Також варто оригінально оформити його.
3
Вирішіть, що ви будете продавати: товари для рукоділля (нитки, бісер) або hand-made вироби? Можна поєднати і те, і інше. Знайти постачальників оригінальних "рукодільних" речей праці не складе, оскільки інтернеті чимало спільнот вміють шити, в'язати, плести, вишивати ... Напевно багато хто з них будуть раді знайти когось, хто буде збувати їх продукцію.
4
Для невеликого магазин а вам знадобляться два продавці, що працюють позмінно. Особливих навичок продажів їм мати не обов'язково, хоча найкраще, звичайно, брати людей з досвідом. Зарплата продавців складається з окладу і відсотків з продажів. У перший час продавати можете ви самі.
5
Розкажіть про свій магазин е друзям - так у вас з'являться перші клієнти. Незайвим буде виготовлення каталогу своєї продукції, примірники якого також можна буде віддавати їм - вже для їхніх друзів. Створіть сайт, на якому буде представлена ваша продукція з цінами і описами. Сайт можна буде розрекламувати через спільноти любителів рукоділля. Крім цього, не забудьте про оригінальний назві для магазин а і барвистою вивісці.