Як навчитися вгадувати.

Чи можна навчитися вгадувати думки людини? На перший погляд здається, що це неможливо: адже чудеса бувають тільки в казках! Дійсно, прочитати чужі думки ви не в змозі, але на допомогу може прийти «мова тіла». Поза, жест, поворот голови, схрещення пальців, рух тулуба або брів і т.д., - все це може багато чого розповісти знає людині! За якими ознаками можна з досить високим ступенем достовірності вгадувати чужі думки?
Інструкція
1
Ваш співрозмовник дивиться на вас, схрестивши руки на грудях, при цьому його губи можуть бути щільно стиснуті, брови трохи насупив, або, навпаки, злегка підняті. Це означає, що він не налаштований вороже до вас, але деяку настороженість, якісь сумніви явно відчуває. Про це ж можуть свідчити пальці його рук, мимоволі стискаються в кулаки.
2
Розкрита долоня руки здавна у багатьох народів означала відкриті, доброзичливі наміри. Якщо у вашого співрозмовника саме такі долоні - можете бути спокійні, неприязні він явно не відчуває, та й зовсім відноситься до вас з симпатією.
3
Знову ж таки, з давніх часів, люди на рівні «підкірки» запам'ятали правило: «Не розслаблятися!», Яке повинно діяти при найменшій небезпеці або навіть при її невиразною загрозі. Таким чином, якщо співрозмовник прийняв явно розслаблену позу, що перешкоджає негайному відображенню небезпеки, наприклад, поклав ногу на ногу або закинув голову, це означає, що він вам довіряє і ніякого підступу з вашого боку, принаймні, зараз, не чекає.
4
Якщо ж він слухає вас, подавшись трохи вперед, особливо - спершись ліктем зігнутою руки об кришку столу, а підборіддям - на долоню або стиснутий кулак цієї руки, то можете бути впевнені: вас подумки «промацують». Співрозмовник намагається вгадати, що у вас на думці, серйозний ви людина, чи можна мати з вами справу.
5
Ну, а в тому випадку, коли він смикає або пригладжує вуса, чіпає мочку вуха, облизує губи, часто зніме окуляри і протирає хусткою їх скла, - це безпомилковий показник його збентеження. Чи то щось у вашій поведінці збило його з пантелику, чи то (що більш ймовірно) він нарікає на самого себе за якусь допущену помилку.
6
Будьте уважні до свого співрозмовника, адже навіть «промениста» усмішка не свідчить про симпатії до вас, придивіться уважно до очей, якщо вони трохи примружившись, то явно щось людина замишляє або підозрює вас у чомусь.