Як відкрити справу без початкового капіталу. Як залучити торгівлю на ринку.

Ситуація, коли є бажання почати бізнес, але при цьому немає початкового капіталу , знайома багатьом підприємцям-початківцям. Як показує практика, ця ідея цілком здійсненна. Хоча на початковому етапі накладні витрати на транспорт, зв'язок, інтернет і т.д. все одно доведеться оплачувати, але ця сума зазвичай не перевищує 1000 доларів.
Інструкція
1
На що в більшості випадків витрачається початковий капітал? На оренду офісного або торгового приміщення, зарплату персоналу, купівлю товару та обладнання і на рекламу. Якщо у вас немає початкового капіталу або спонсора, готового вкласти в ваш бізнес гроші, від усього перерахованого на початковому етапі потрібно відмовитися.
2
Почніть бізнес, працюючи вдома. Якщо знадобиться зустрітися з клієнтами, можна приїхати до них або домовитися про зустріч в кафе. Якщо у вас є можливість повністю відмовитися від використання найманих працівників і робити все самому, відмовтеся. Якщо ж такої можливості поки немає, то наймайте персонал на неповний робочий день, за сумісництвом або з гнучким графіком. Домовтеся про оплату за фактом виконання роботи.
3
Кращий варіант відкрити свою справу без початкового капіталу - надання послуг. Оскільки в такому випадку не будуть потрібні кошти на закупівлю, транспортування і зберігання товару. Якщо ж ви хотіли б зайнятися торгівлею, спробуйте для початку закуповувати товар малим оптом.
4
Використовуйте найменш затратні способи залучення клієнтів (краще безкоштовні). Продумайте способи пошуку і залучення клієнтів (реклама, PR, пряма пропозиція, особисті рекомендації і т.д.). Виберіть з цих способів один або декілька, які вимагатимуть найменших витрат.
5
Одна з найпоширеніших ідей бізнесу без початкового капіталу - консультування. Для консультації грошей взагалі не потрібно (якщо не рахувати витрати на рекламу, але можна обійтися розміщенням безкоштовних оголошень про ваші послуги в інтернеті). Ви продаєте свої знання і досвід. Складність полягає лише в тому, щоб уміти переконати в цьому потенційних клієнтів. Їх пошук набагато спроститься, якщо у вас вже існують зв'язки у сфері, в якій ви хотіли б надавати послуги консультації.
6
Також ви можете надавати освітні послуги, відкривши курси з навчання вокалу, риториці, масажу, малюванню. Варіантів маса. Для цього потрібно знайти одного або декількох досвідченого педагогів, приміщення в оренду на пару вечорів на тиждень і клієнтів, яких в цьому бізнесі знайти набагато легше, ніж в консультаційному. Або, якщо у вас є відповідні знання та досвід, можна займатися репетиторством в індивідуальному порядку.
7
Інший варіант - логістика. Пропонуйте організацію доставки товару клієнтів товару за потрібною напрямку. Для надання цієї послуги вам знадобиться не капітал, а комунікабельність, вміння вести ділові переговори і домовлятися з різними транспортними компаніями. Непоганий дохід може принести і інтернет-магазин, якщо продавати вдало вибраний і користується попитом товар. Витрати на відкриття інтернет-магазину не особливо великі, можна вкластися і в $ 100.
8
Інтернет - чудовий стартовий майданчик для відкриття своєї справи. Можна створити власний сайт і заробляти на ньому гроші. При цьому ви можете платити лише за користування інтернетом. Але в такому випадку вам доведеться серйозно попрацювати над сайтом і витратити на це весь свій вільний час. Ви створюєте сайт, розміщуєте його на безкоштовному хостингу, розкручуєте, визначаєтесь з видом заробітку в інтернеті. Наприклад, можна розмістити на ньому корисну інформацію і рекламу.
9
Також ви можете надавати послуги в якості фрілансера. Найбільш затребувані послуги - переклади, web-дизайн, копірайтинг, програмування і т.д. Якщо у вас інша спеціалізація, можна піти і навчитися всього, чого завгодно. Якщо немає грошей на навчання, потрібно розраховувати на те, що ви вмієте або чому можете навчитися безкоштовно. В інтернеті існує великий вибір можливостей для самостійного навчання, є можливість читати і скачувати цілі курси в відео- або текстовому форматі.
10
Свою справу без початкового капіталу може стати відмінним стартом у бізнесі. Не ризикуючи значними грошовими коштами, ви отримуєте досвід самостійної організації бізнесу та навички його ведення. При правильному підході ваша справа принесе хороший дохід, і це вже залежить тільки від вас.