Як вирішувати завдання з вищої математики.

Рішення задач по вищій математиці - цікава справа навіть для студентів технічних спеціальностей, тим більше для гуманітаріїв. Освоїти вищі математичні закони допоможуть поради, дані викладачами, психологами, а також студентами, що успішно склали важкий іспит.
Інструкція
1
Згадайте вивчене в школі. Задачи з вищої математиці вимагають ґрунтовного знання базових формул і законів. Інтеграли, логарифми, тригонометричні функції проходять ще в школі, але на превеликий жаль, залишаються таємничими знаками для деяких студентів ВУЗів.
2
Займайтеся систематично. Неможливо зрозуміти вищу математику, відвідуючи пари від випадку до випадку. Одна інформація чіпляється за іншу і втрата однієї ланки в ланцюжку міркувань може закрити дорогу до осягнення математичних знань. Студента-заочника доведеться нелегко. Заведіть знайомства серед студентів очного відділення та при можливості користуйтеся їх конспектами.
3
Освойте основні алгоритми розв'язання задач. Задачи одного розділу мають спільні принципи рішення, знайти які можна на сайтах, в підручниках або уточнити на окремій консультації з викладачем. В крайньому випадку попросіть студента-старшокурсника за невелику винагороду пояснити загальні положення того чи іншого розділу.
4
Один з варіантів досягнення успіху - найняти репетитора. При вивченні вищої математики важливо живе пояснення. На лекції викладач пояснює для всієї групи, не чекаючи, поки дійде до кожного. Приватний репетитор ще і ще раз пояснить незрозуміле. Рано чи пізно зможете подужати той чи інший тип рішення.
5
Якщо вища математика надалі не знадобиться, час на неї витрачати не хочеться, замовте готове рішення контрольної. Але ви повинні не просто списати рішення, а розібратися в ньому, зрозуміти хід думки. Іноді виникає ситуація, коли студент приносить викладачеві готове рішення, але нічого не може пояснити. В цьому випадку сподіватися на залік не доводиться.
Корисна порада
Хоча вища математика - явище для деяких страшне і незбагненне, при наявності терпіння і цілеспрямованості ви зможете отримати бажану запис в заліковці.