Як відкрити бізнес таксі.

Служби таксі - висококонкурентний бізнес. Однак запропонувавши своїм клієнтам високу якість послуги ґрунтовно вклавшись в рекламу, ви цілком зможете досягти успіху і на цьому ринку. Суть цього бізнес а складається в координації з допомогою диспетчерів людей, які прагнуть куди-небудь їхати, і водіїв.
Вам знадобиться
  • реєстрація, приміщення, співробітники, обладнання, водії, реклама
Інструкція
1
Увійдіть в якості індивідуального підприємця або створіть юридична особа. Це робиться шляхом подачі заяви про реєстрацію та інших документів (для ІП - лише паспорта та квитанції про сплату державного мита, для компанії - особистих документів засновників, її установчих документів та квитанції про сплату державного мита) в податкову інспекцію. Реєстрація займає п'ять робочих днів.
2
Орендуйте невелике приміщення для диспетчерської. Де воно буде розташоване, значення не має, адже клієнти до вас приїжджати не будуть. Закупити або візьміть в оренду мінімальний комплект офісних меблів, комп'ютери.
3
Орендуйте частоти у оператора, який має ліцензію на надання послуг радіозв'язку. Це буде дешевше, ніж самостійно отримувати таку ліцензію. Найміть диспетчерів і складіть графік так, щоб ваша служба таксі працювала цілодобово.
4
Наберіть водіїв. Це буде досить-таки складним завданням, оскільки високий дохід (на рівні більш розкручених фірм) ви навряд чи зможете їм запропонувати. На перших порах можна спробувати пошукати через знайомих. Важливо, щоб дохід в службі таксі у водія був основним, інакше він може у вас не затриматися.
5
Ваша задача - домогтися якомога більшої кількості заявок від клієнтів. Для цього вам знадобиться відразу почати досить жорстку рекламну кампанію: створити і розкрутити сайт, продумати бонуси і знижки для постійних клієнтів.
6
Клієнти виберуть вашу службу таксі , якщо ви будете обслуговувати їх якісніше інших. Якість для служби таксі визначається насамперед швидкістю подачі машини, тобто тим, скільки часу проходить між надходженням заявки і приїздом автомобіля. В ідеалі більше 20-30 хвилин клієнт чекати не повинен. Не менш важливо, щоб водії не запізнювалися і знали маршрути, що дозволяють об'їжджати пробки (особливо по дорозі в аеропорт, на вокзал і т.д.).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2VmLlgyARQk