Як приймати полівітаміни.

Полівітаміни - це фармацевтичні препарати, які містять комплекс вітамінів і мінералів, необхідних для підтримки нормальної життєдіяльності організму. Навіть при збалансованому харчуванні неможливо отримати достатню дозу всіх необхідних речовин, без яких нормальне функціонування всіх клітин і органів неможливо. При поганій екології, стресах, неповноцінному харчуванні, після важких навантажень і інших несприятливих факторах організм людини відчуває нестачу вітамінів і мінералів. Доводиться заповнювати його полівітамінними комплексами.
Інструкція
1
Фармацевтична промисловість всіх розвинених країн випускає величезну кількість полівітамінних комплексів, що мають різне торгова назва і різну ціну. Всі сучасні комплекси вироблені за особливою технологією і можуть заповнювати дефіцит вітамінів і мінералів, перебуваючи в одному драже, капсулі або таблетці. Це можливо завдяки тому, що групи різних вітамінів і мінеральних речовин, які доповнюють і підсилюють один одного, вивільняються в організм і всмоктуються в різні періоди часу. Тому розмови про те, що в одному препараті поєднано абсолютно несумісне, абсолютно необґрунтовані і марні.
2
Про те, що вам не вистачає вітамінів або мінеральних речовин, ви можете дізнатися за аналізом крові, напрямок на який випише лікар-терапевт або педіатр. Про нестачу вітамінів ви також можете дізнатися за ламким і крихким волоссю і нігтям, по загальній млявості, частих простудних захворювань. У дітей нестача вітамінів і мінералів викликає рахіт, затримку розумового та фізичного розвитку, млявість, апатію або навпаки, непосидючість, плаксивість і т.д.
3
Полівітаміни раціонально приймати в періоди епідемій вірусних захворювань, після перенесених важких захворювань з тривалим прийомом будь-яких лікарських препаратів. Якщо ви відчуваєте слабкість, млявість, вам важко вранці вставати по будильнику, у вашому житті присутні стреси, важкі фізичні або розумові навантаження, ви нераціонально і неповноцінно харчуєтеся, часто застуджуєтеся, роздратовані з найменшого приводу і без приводу, починайте приймати комплекс полівітамінних препаратів.
4
В цілях профілактики приймайте по 1 капсулі, драже або таблетці 1 раз на день відразу після сніданку. Продовжуйте прийом 14-30 днів залежно від самопочуття.
5
Після важких захворювань, рясних крововтрат, тривалого прийому лікарських препаратів, приймайте по 1 капсулі, драже або таблетці 2 рази на день, після сніданку і після вечері.
6
Якщо ви чекаєте дитину, то перед прийомом будь-яких полівітамінних комплексів отримаєте рекомендацію лікаря. Також проконсультуватися у фахівця коштує особам зі схильністю до алергічних реакцій і мають тяжкі хронічні захворювання. Ну і звичайно, дітям полівітаміни можна давати тільки за призначенням педіатра.