Як підключити газову духовку. Як підключити газову плиту своїми руками відео.

Газова духовка, так само як і газова плита, є одним з найнебезпечніших побутових приладів. Тому якщо ви збираєтеся встановлювати газову духовку , необхідно слідувати наступним інструкціям.
Інструкція
1
Серйозно поставтеся до вибору газового обладнання. Газові духовки бувають двох видів: з вентиляцією і без циркуляції повітря. Якщо ви використовуєте духовку не дуже часто, виберіть перший варіант.
2
Рекомендується встановлювати тільки устаткування перевірених фірм, на яке видається гарантія не менше трьох років. Купувати вживані газові побутові прилади і намагатися встановити їх самостійно небезпечно для життя.
3
Установку газових плит і духових шаф повинні здійснювати тільки фірми, що мають ліцензію на проведення даних робіт (якщо ви встановлюєте плиту самостійно, то швидше за все гарантії на плиту і від нещасних випадків, пов'язаних з підключенням духовки, вам ніхто не дасть) . Якщо ви звернулися у фірму, переконайтеся, що дана організація легально зареєстрована і отримала дозвіл на установку газового обладнання.
4
Якщо ж ви зважилися діяти на свій страх і ризик, виконайте наступні операції: Перекрийте газ за допомогою крана. Варильну поверхню і газову духовку підключіть до газопроводу за допомогою двох спеціальних (сильфонних) газових шлангів. Зрощувати газові шланги між собою неприпустимо ні в якому разі, тому шланг підберіть необхідної довжини. При цьому пам'ятайте, що максимальна довжина для типового газового шланга повинна становити не більше п'яти метрів.
5
В газовий кран має бути вбудована діелектрична вставка, потім до нього змонтуйте трійник, далі підключіть газовий кран для духовки і потім підключіть газові шланги.
6
На завершальному етапі не забудьте зробити перевірку кожного з'єднання на герметичність і витік газу.
7
Забезпечте в приміщенні, де встановлено, газове обладнання хорошу вентиляцію. Пам'ятайте, що витік побутового газу - вельми поширена причина пожеж і вибухів.