Як привітати друзів.

В світлі і радісні хвилини свята, коли нам треба привітати друзів з якимось приємною подією, дуже непросто зробити це яскраво і оригінально. Проявіть фантазію, і ваші друзі залишаться задоволені незвичайним святом. Ось кілька корисних порад і варіантів творчих поздоровлень.
Інструкція
1
Переконайтеся, що поздоровлення підходить конкретному імениннику. Дитині сподобається те, що навряд чи обрадує дідуся, жінок і чоловіків теж слід вітати по-різному. Привітайте дитини максимально яскраво, можна розіграти красиву казку, розповісти, що подарована яскрава іграшка має чарівну силу і виконує бажання.
2
Підкресліть якусь індивідуальну рису іменинника, його особисту, персональне якість, яка відзначити особливо приємно. Якщо ваш друг володіє невичерпним запасом гумору та енергії, влаштуйте веселий розіграш, наприклад, у вигляді подання. Особливо цікаво, якщо в такому шоу бере участь відразу кілька людей.
3
Не переходьте за рамки пристойності. Ніжною трепетною дівчині зовсім буде приємно хвацьким веселе привітання, для неї головним буде прояв ніжності та уваги. Підійдуть романтичні сюрпризи, незвичайні квіти.
4
Кожна людина мріє про виконання своєї заповітної мрії. Тому якщо хочете зробити приємне привітання, хоч трошки наблизьте людини до втілення цієї мрії. Якщо ваш друг, наприклад, мріяв про покупку машини, подаруйте йому красиву модель автомобіля. Думки матеріальні, і, можливо, навіть такий милий подарунок наблизить людини до досягнення поставленої мети.
5
Коханому чоловікові за допомогою поздоровлення продемонструйте свої почуття. Все в ваших словах повинно дихати теплотою і турботою. Не можна думати, що хлопці «товстошкірі» і слова для них мало що значать. Проста, але красива листівка, підписана рукою коханої дівчини, може виявитися дорожче будь-яких подарунків. Любляче серце повинно підказати слова, а форма їх вираження може бути будь-хто.
6
Взагалі, головна мета поздоровлення - зробити людині приємне. Тому довіртеся інтуїції. Якщо людина вам близький і дорого, вона не підведе і дозволить вибрати найкращий варіант.