Як побудувати свій будинок молодої сім'ї.

Відшумувала весілля, наречений і наречена стали подружжям, і ось уже перед ними стоїть питання: як побудувати власне любовне гніздечко? Споруда будинку - справа дуже нелегка, вимагає часу й істотних матеріальних витрат.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з фінансовими можливостями сім'ї. У нашій державі діє програма підтримки молодих сімей та виділення субсидій на придбання та будівництво житла. Швидше житло або субсидію отримають сім'ї, які не мають житла, але вже встигли обзавестися дітьми. Якщо подружжя не має дітей, вони отримають від держави 35% вартості передбачуваного житла.
2
Якщо ви вирішили не купувати квартиру в багатоквартирному будинку, а будувати власний будинок, виберіть місце. Воно повинно бути недалеко від міста, подбайте про оснащення водою, електрикою. Подумайте, як обладнати каналізацію. Визначившись з розмірами майбутнього житла і комунікаціями, купіть земельну ділянку у приватну власність.
3
Визначте матеріал, з якого будете вести будівництво. Цегляні будинку можуть прослужити до 100-150 років, панельні і дерев'яні менше. У наші дні набирають популярність, будинку , побудовані з сендвіч-панелей. Матеріал вибирайте з урахуванням своїх фінансових можливостей.
4
Наступний крок - складіть проект. Для цієї мети краще звернутися до фахівців. Проект повинен враховувати грунт, на якому будете будувати, кількість матеріалів, план будинку і всі інші аспекти будівництва. Фірма, яка становить проект оцінить передбачувані витрати на споруду.
5
Закладіть фундамент. Вибір фундаменту залежить від типу грунту, неправильно обраний матеріал може призвести до руйнування будівлі або його осаді.
6
Наступним кроком стане зведення стін і покрівлі. Багатошарові конструкції стін вважають більш довговічними. В якості матеріалів для покрівлі використовуйте руберойд, черепицю тощо.
7
Підберіть відповідні двері та вікна.
8
Займіться внутрішньою обробкою приміщення і проведенням коммунікацій.Дом побудований, можна заселятися!
Як придбати житло? Це питання неминуче постає перед кожною молодою подружньою парою, яка не має власних квадратних метрів. В даний час істотну допомогу у вирішенні житлової проблеми молодих сімей надає держава. Так, сьогодні в Росії реалізується федеральна програма «Житло на 2011-2015 рік». Її підпрограма «Забезпечення житлом молодих сімей» передбачає для подружжя надання субсидії на придбання житла.
Інструкція
1
Взяти участь у програмі можуть батьки (один з них, якщо сім'я неповна), яким не виповнилося 35 років, які відчувають потребу в поліпшенні житлових умов. При цьому вони обов'язково повинні бути платоспроможні, тобто мати можливість внести плату за другу, не покритий субсидією, частина вартості квартири. Молода бездітна сім'я може отримати субсидію, розмір якої не менше 30% розрахункової вартості житла, а подружжя, які мають дітей, а також сім'я, в якій тільки один батько (неповна), - не менше 35%.
2
Для вступу в програму зберіть пакет документів: заяву встановленої форми в 2-х примірниках; копії паспортів (інших засвідчують особу всіх членів сім'ї документів); копію свідоцтва про шлюб (крім неповної сім'ї); документ, який підтверджує, що молода сім'я потребує житла; документи, що свідчать про наявність доходів, які дозволяють отримати кредит, або підтверджують наявність інших грошових коштів для оплати розрахункової (середньої) вартості житла в частині, що перевищує розмір наданої соціальної виплати. Протягом десяти днів заяву про прийняття в підпрограму буде розглянуто, після чого заявнику протягом п'яти днів письмово повідомлять про прийняте рішення.
3
Важливо пам'ятати, що подати заяву необхідно в термін до 1-го серпня кожного року, бо списки формуються до 1-го вересня, після чого направляються у відповідні інстанції для затвердження. Якщо відносно молодої сім'ї прийнято позитивне рішення, то їй видають свідоцтво на отримання субсидії, і подружжя мають право побудувати або купити житло на території свого регіону.
4
Крім того, молода сім'я, в якій народилася друга дитина, може використовувати для поліпшення своїх житлових умов материнський капітал. Зокрема, законодавець дозволяє спрямувати ці кошти на придбання житла, на будівництво або реконструкцію індивідуального житлового будинку. Крім того, дозволено спрямовувати кошти маткапіталу на початковий внесок або погашення іпотечного кредиту або кредиту на будівництво житла. Зверніться до Управління пенсійного фонду за місцем проживання з оригіналом сертифіката на материнський капітал і заповніть заяву на розпорядження ним або його частиною.
5
Також з метою поліпшення житлових умов молодих багатодітних подружжя (троє і більше дітей) президентом Росії підписано закон про безоплатну передачу у їх власність земельних ділянок для будівництва власного будинку.