Як відключити рекламу на сайтах.

Один з основних способів заробітку в інтернеті - розміщення реклами на сайтах . особливо високо цінуються рекламні місця на популярних ресурсах, тому що ймовірність того, що її помітять, при цьому підвищується в рази. Відключити рекламу можна, застосовуючи деякі плагіни і розширення браузерів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете раз і назавжди відключити рекламу, яка, крім усього іншого, підвищує витрата інтернет-трафіку, встановіть на комп'ютер браузер Chrome від компанії Google, який володіє можливістю збільшення власного функціоналу шляхом установки розширень. Одне з найкорисніших розширень для роботи в мережі називається AdBlock. Воно є найпотужнішим інструментом блокування реклами в інтернеті будь-якого виду - від складних спливаючих вікон до простих посилань і контекстної реклами. Знайти AdBlock можна в Chrome Store (інтернет-магазині Chrome), зайти в який можна натиснувши посилання на відкритій порожній вкладці браузера, або зайшовши в настройки браузера і натиснувши кнопку «Розширення», що знаходиться в підміню «Інструменти».
2
В Chrome Web Store знайдіть сторінку розширення AdBlock. Знайти його нескладно, так як посилання на нього, як правило, завжди знаходиться в розділі «Популярні», адже число завантажень AdBlock давно перевищила два мільйони. Для встановлення розширення натисніть кнопку «Додати в Chrome" і дочекайтеся завантаження файлу. Після цього кнопка налаштувань розширення з'явиться в тулбаре, розташованому в правому верхньому куті браузера. Крім того, настройки AdBlock відкриються у вікні браузера у вигляді окремої вкладки одразу після установки.
3
В параметрах розширення AdBlock встановіть настройки відключення реклами в інтернеті. Якщо ви хочете, щоб реклама не відключалася на певній станиці або домені, додайте даний адресу в список виключень. Крім вкладки з параметрами, управління AdBlock можна здійснювати прямо з тулбара, який відкривається кліком лівої кнопкою миші по його іконці. AdBlock дозволяє блокувати рекламу по URL, а також оповіщати користувачів і розробників про неможливість блокування реклами на конкретних сторінках.