Як включити востановление системи.

Відновлення системи проводиться для того, щоб "відкотити" зміни, що призвели до її непрацездатності. Процедура відновлення не зачіпає особисті документи та папки користувача, змінюючи лише системні файли і програми реєстру.
Інструкція
1
Помітивши зміни, частково або повністю впливають на нормальну працездатність операційної системи , не поспішайте запускати службу її відновлення. Для початку, якщо це можливо, збережіть всі зміни у відкритих документах і закрийте всі активні програми. Також рекомендується закрити програми, що працюють у фоновому режимі. Робота служби відновлення системи вимагає обов'язкової перезавантаження комп'ютера.
2
Для того, щоб запустити відновлення системи , натисніть меню "Пуск" і виберіть пункти в ньому в наступному порядку: "Все програми" - "Стандартні" - "Службові" - "Відновлення системи ". Відкриється вікно служби "Відновлення системи ". В даному вікні виберіть контрольну точку відновлення, до якої повинне буде відбутися відновлення. За замовчуванням, служба запропонує вибрати останню створену контрольну точку, однак вибір точки краще робити вручну. Вибирайте саме ту точку, яка була створена незадовго до того, як з системою почалися проблеми.
3
Дочекайтеся, поки служба відновлення системи закінчить свою роботу. Це займе кілька хвилин. Під час процедури відновлення системи комп'ютер обов'язково перезавантажиться. Не вимикайте комп'ютера під час перезавантаження. Після неї комп'ютер має запуститися в штатному режимі, і відразу після Привітання Windows на екрані з'явиться діалогове вікно з питанням, чи допомогла операція відновлення вирішити існуючі проблеми. Якщо все в порядку - натисніть ОК, якщо ні - скасуйте операцію по відновленню і шукайте інші причини втраченої працездатності Windows.
Корисна порада
Точки відновлення системи створюються автоматично щодня, а також перед кожним значною подією (установкою програми або драйвера). Крім цього, точки відновлення можна створювати вручную.Отключеніе функції відновлення системи скасує створення нових точок відновлення. Обов'язково включіть функцію відкату, для того, щоб в будь-який момент повернути систему в працездатний стан.