Як відкрити танцювальну студію.

Відкрити власну справу стало набагато легше. Досить ідеї, терпіння і початкових інвестицій, щоб просунути власний бізнес до небесних висот. І може ваша маленька танцювальна студія коли-небудь розростеться у велику танцювальну мережу.
Вам знадобиться
  • інвестиції, бізнес-план.
Інструкція
1
Розробіть бізнес-план. Систематизуйте основні пункти наміченого підприємства. Це дозволить передбачати можливі проблеми і уникнути помилок в управлінні. В нього включите пункти про персонал, товарно-матеріальні запаси, місце розташування бізнесу, економічні умови, наявність конкурентів і т.д.
2
Подумайте, які види танців будуть викладатися у вашій студії. Вивчіть ринок попиту та пропозиції, з'ясуйте які танці користуються великим попитом, а які вигідні для бізнесу.
3
Роздобудьте матеріальні засоби. Розрахуйте, скільки початкових інвестицій вам потрібно. За необхідною сумою ви можете звернутися в банк або в департамент підтримки малого бізнесу.
4
Обзаведіться приміщенням. Ви можете орендувати приміщення на час занять або ж купити власне. Приміщення вибирайте так, щоб вистачало місце для всіх занять, плюс залишався вільний простір. Якщо справи підуть на лад і ви захочете розширюватися, вам може воно знадобитися.
5
Обладнайте зал. Подумайте, чи потрібно проводити ремонт в приміщенні і закуповувати обладнання. Якщо потрібно, придбайте. Вам точно знадобляться дзеркала, шафки для переодягання, музичний центр для занять.
6
Найміть викладачів, співробітників. Добре навчений, ввічливий персонал - запорука успіху будь-якої справи. Особливо ретельно вибирайте педагогів. Харизматичні викладачі, здатні навчати, спілкуватися і приділяти час кожному учневі, будуть залучати більше клієнтів і утримувати їх в студії якомога довше.
7
Додайте рекламу. Реклама - двигун прогресу. Розміщуйте оголошення в журналах, газетах, на рекламних щитах. Велику увагу приділіть створенню сайту. Його наявність приверне інтернет-користувачів, а якщо він буде виконаний ще й якісно, то і не відлякає охочих. Власне, коли всі пункти виконані, приступайте до роботи. Приділяйте увагу персоналу і відвідувачам, влаштовуйте акції та конкурси, зацікавлюйте відвідувачів і утримуйте їх увагу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJsRtJVLoi4
Заняття танцями викликають інтерес не тільки серед дітей, але і вкрай затребувані у дорослих різного віку та соціального статусу. В умовах катастрофічної гіподинамії сучасної людини танець є унікальним способом поєднати фізичне навантаження з естетичним задоволенням, а також завести нових друзів. Якщо ви замислюєтеся про те, як відкрити свою студію танцю, то вам знадобляться наступні поради.
Інструкція
1
Визначте концепцію студії: вікова категорія учнів, пропоновані танцювальні напрямки, цінова політика, графік роботи. Слід врахувати, що найактивнішу аудиторію навчаються танцям складають люди до 35 років. А найбільшою популярністю користуються такі танцювальні напрямки, як латина, стрип пластика, танець живота, танго, r'n'b, джаз модерн. Також при бізнес плануванні необхідно звернути увагу на сезонність і затребуване час протягом дня. Пік відвідуваності студії танцю доводиться на весну і осінь. Доросла аудиторія воліє займатися у вечірній час. Все це безпосередньо впливає на політику оренди приміщення.
2
Виберете місце розташування студії, як територіально, так і з точки зору приміщення. Танцювальні студії нерідко розташовуються при фітнес центрах (де клієнт отримує комплекс послуг в одному місці) і будинках культури (де, як правило, запитується доступна орендна плата, а іноді мається вже готове для занять танцями приміщення). Площа танцювального залу повинна становити мінімум 80 кв.м. Необхідно забезпечити нековзне і амортизуюче підлогове покриття (неполірований паркет, ламінат, дошка), а також обладнати приміщення дзеркалами висотою не менше двох метрів, бажано без великої кількості з'єднувальних швів. Зал повинен мати хорошу вентиляцію і акустику. Подбайте про зручне роздягальні та зону відпочинку, де можна було б комфортно розташуватися після занять, попити води.
3
Приділіть особливу увагу підбору персоналу. Нерідко клієнти відвідують ту чи іншу студію танцю виключно через конкретного викладача. У вас в штаті повинні бути не просто професійні хореографи, а люди, які вміють забезпечити комфортну психологічну атмосферу під час занять, а також індивідуальний підхід кожного учня. Вам буде потрібно 5-6 викладачів з погодинною оплатою, адміністратор і прибиральниця.
4
Продумайте рекламну кампанію. Як правило, люди вибирають танцювальну студію, розташовану поблизу місця їх роботи або неподалік від будинку. Тому має сенс поширювати свою друковану рекламну продукцію (листівки, флаєри, буклети) локально, в місцях найбільшої прохідності вашої цільової аудиторії в зоні розташування студії. Передбачте безкоштовні пробні заняття для залучення клієнтів. Розробіть красивий і зручний сайт, на якому розмістіть докладну інформацію про студії, розклад, ціни і контактні дані.