Як назвати сіамського кота.

Котячих порід існує величезна кількість. А порода сиамов по-праву вважається однією з найбільш поширених у світі. Блакитноокі східні кішки приковують до себе увагу вже не перше сторіччя. І от ви, великий любитель кішок, придбали чи, може, вам подарували м'який мурчал грудочку. Яке ім'я йому підібрати?
Інструкція
1
Дізнайтеся все про ступінь чистоти породи сіамської кішки. Якщо ваше придбання має шикарну родовід, то ім'я варто вибрати дзвінке і гарне.
2
Обов'язково поцікавтеся тим, чи відноситься батько кошеня до елітного котячому клубу і які в ньому існують правила за назвою тварин. Наприклад, в деяких клубах імена даються відповідно до порядкової буквою алфавіту для всіх пометів, що співпали за часом.
3
Запитайте про те, які імена були дані власниками рідних братів і сестер вашого вихованця. Хорошим тоном серед господарів породистих кішок вважається, що давати імена кошенятам одного посліду потрібно починаються з однієї і тієї ж букви.
4
Розпитайте господарів з батьків про те, які риси характеру проявляє маленький сіамец. Зазвичай у кішок віком у два-три місяці вже видно перші особистісні особливості. Знайте про те, що не тільки характер впливає на ім'я, але і воно може суттєво змінити темперамент і навіть долю тварини.
5
Запасіться необхідною літературою. Дізнайтеся, які імена існують, що вони позначають і як поєднуються зі знаком зодіаку вашого кошеняти.
6
Відвідайте різні інтернет-ресурси, що займаються підбором імен для породистих тварин. Нехай фахівці підкажуть вам в такому важливому виборі.
7
Виберіть кілька влаштовують вас варіантів. Спробуйте їх звучання на слух і зверніться до кішки кілька разів кожним із них. Нехай кошеня сам вкаже вам на дійсно його ім'я.
8
Якщо ж походження вашого вихованця не настільки претензійне, то можна обійтися простішим підходом і не вивчати імена дідусів і бабусь сіамського кошеня. Проте ім'я все одно має подобатися не тільки вам, але і його володареві.
Корисна порада
Пам'ятайте про східне походження маленького хижака. Навіть якщо його вам доставили від батька, що проживає у вашому місті, його предки жили в Таїланді.