Як заробити в провінції.

Жителям великих промислових міст багато в чому пощастило з тим, що їм значно простіше знайти собі роботу або навіть тимчасові заробітки. Але як бути, якщо ви проживаєте нехай і в мегаполісі, але далеко від грошових ресурсів? Як влаштувати собі заробіток, якщо немає можливості або бажання влаштуватися на звичайну роботу? Тут є, принаймні, два варіанти.
Інструкція
1
Перший з них - свій бізнес.Для початку зрозумійте, що саме ви можете запропонувати споживачу. Вивчіть столичний ринок товарів і послуг. Оскільки на периферії люди знайомі ще далеко не з усіма новинками, у вас є шанс стати володарем ексклюзивного товару, що значно збільшить ваші шанси на отримання прибутку.
2
Ретельно продумайте стратегію ведення власної справи. По можливості відвідайте спеціальні курси або проконсультуйтеся із знаючими людьми (економістами, маркетологами, піарниками). Вивчіть фінансову і юридичну сторону питання.
3
По можливості опрацюйте якийсь час усередині аналогічної структури на середніх посадах, щоб знати про підводні камені, які обов'язково зустрінуться у вас на шляху.
4
Визначтеся з тим, звідки ви будете брати товар або послуги, куди і кому збувати. Домовтеся про перших партіях.
5
Знайдіть приміщення, транспорт, помічників, засоби. Організуйте правильне ведення документації. Під час будь-яких ситуацій, пов'язаних з розвитком вашого бізнесу, зберігайте оптимізм і тверезу голову. Пам'ятайте про те, що вас чекає величезна кількість заздрісників, шахраїв, злодіїв і тих, хто вважає вас йому зобов'язаним.
6
Другий спосіб заробітку менш ризикований, але не менш цікавий - фріланс допомогою інтернету. Визначтеся з вибором можливої діяльності. Вона багато в чому повинна залежати від ваших умінь, навичок і бажання навчатися.
7
Подбайте про постійному доступі до персонального комп'ютера і безперебійному інтернету. Організуйте собі робоче місце.
8
Зареєструйтеся на ресурсах і сервісах, які є біржами замовлень для фрілансерів. Не обмежуйтеся однією, але і не поспішайте підкорити все. Досить двох-чотирьох популярних і надійних, щоб протягом декількох днів зробити перші пробні кроки, а вже через тиждень обрости списком постійних замовників. Заздалегідь продумайте способи оплати вашої праці і його початкову вартість, спираючись на якість ваших робіт і показники статистики. Погоджуючись на чиїсь умови, пам'ятайте про те, що вам належить витрачати свій час, сили і здоров'я. Тому об'єктивно оцінюйте власні можливості.
9
Візьміть перші замовлення в розробку і виконайте їх трохи краще, ніж того від вас зажадали. І будьте готові до довгої, кропіткої, але цікавій роботі.
Провінція - це невеликі міста і населені пункти, де маленька чисельність населення і великі проблеми з робочими місцями, коли влаштуватися неможливо навіть на зарплату, яка дорівнює прожитковому мінімуму. Якщо залишати рідні місця не хочеться, можна зайнятися малим підприємництвом за допомогою підтримки, що надається біржами праці, або знайти віддалену роботу в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - трудова книжка;
  • - заява;
  • - бізнес-план;
  • - свідоцтво ІПН;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви проживаєте в провінції і маєте статус безробітного, зверніться за допомогою на державну біржу праці. Пред'явіть трудову книжку, паспорт, вас поставлять на облік і нарахують допомогу з безробіття.
2
Подайте заяву про бажання займатися власною справою. Вас направлять на тримісячне навчання в регіональний бізнес-центр, де ви отримаєте основні знання веденні бізнесу, а також зможете ознайомитися з наявністю попиту на продукцію у вашому регіоні.
3
Досвідчені бізнесмени проведуть майстер-класи, допоможуть вам скласти бізнес-план і проект відкриття власного виробництва, на підставі яких вам видадуть позичку. Ви укладете договір на відкриття робочих місць, зареєструєтесь як індивідуального підприємця і зможете почати власний бізнес, у міру розвитку якого будете частинами вносити видану позичку.
4
Провінція - це місце для реалізації найсміливіших бізнес проектів. Якщо мегаполіси давно освоєні в цьому плані, і придумати щось нове й затребуване дуже складно, то невеликі міста, якраз те місце, де мало конкурентів і багато невтілених ідей.
5
Якщо бізнес не для вас, купіть комп'ютер з виходом в інтернет. Оформіть портфоліо, резюме, надішліть інформацію про себе на одну з бірж, де затребувані послуги фрілансерів.
6
Ви будете працювати за власним графіком рівно стільки, скільки вам потрібно для нормального існування. Вас ніхто не обмежуватиме в заробітках, грошові кошти систематично будуть надходити на ваш банківський рахунок або приходити щодня на електронний гаманець.
7
Пошук замовників ви можете почати прямо зараз на майданчиках Weblancer, Free-lance, Netlancer. У міру того як ви наберете достатньо досвіду, у вас з'являться свої замовники, готові платити вам за вашими розцінками і працювати за вашими правилами. Більших вкладень для початку такої роботи не потрібно і зовсім неважливо де, в якому регіоні ви знаходитеся, неважливо, як ви виглядаєте і яку освіту маєте.