Як поставити стандартну тему Вконтакте. стандартна тема вконтакте опера.

Дуже часто користувачі популярної соціальної мережі Вконтакте , заходячи на цю сторінку по кілька разів на день, задаються питанням, як змінити обридлий стандартний дизайн. Є маса статей з цього приводу, порад і рекомендацій і безліч створених самими ж користувачами тем. Але коли вам набридне буйство фарб і квітів на вашій сторінці, ви вже й не згадаєте, як її ставили. Тому потрібно завжди пам'ятати, як повернутися до стандартних налаштувань, якщо щось міняєте в системі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернет і встановленою програмою-браузером.
Інструкція
1
Згадайте, яким чином ви встановлювали додаткові теми для сайту Вконтакте . Можливо, якщо ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox, це було доповнення Stylish. Тоді, щоб повернути стандартну тему, його потрібно видалити повністю. Для цього зайдіть в меню «Інструменти», виберіть пункт «Налаштування», далі виберіть пункт «Додатки», знайдіть у списку команду Stylish, натисніть по ній один раз, з'являться кнопки «Відключити», «Видалити». Виберіть потрібну і натисніть ОК. Після цього обновіть сайт Вконтакте і перевірте, що тема змінилася.
2
Якщо ви використовуєте браузер Internet Explorer, то для повернення стандартної теми зайдіть в меню «Сервис» (Tools) виберіть пункт «Властивості оглядача» (Internet options), далі перейдіть у вкладку «Загальні» (General). Там виберіть опцію «Оформлення» (Accesibility) і зніміть галочку навпроти команди «Оформляти, використовуючи власний стиль» (Format documents using my style sheet). Потім натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте меню. Перейдіть на сайт вконтакте і переконайтеся, що повернулася стандартна тема.
3
У браузері Опера зайдіть в меню «Вид», виберіть пункт «Налаштування для сайту» і зніміть галочку з «Вимкнути стилізацію форм». Також видаліть шлях до файлів стилю (css), який якраз і зберігає настройки обраної раніше теми. Натисніть кнопку ОК, поновіть сайт Вконтакте .
4
Якщо не змінилася тема, зайдіть в програму Опера, перейдіть на сайт Вконтакте , натисніть правою кнопкою миші в будь-якому місці сайту і виберіть розділ «Налаштування сайту». Там виберіть вкладку «Вид» і зніміть всі галочки.
5
Змініть про всяк випадок свій пароль від сайту Вконтакте , після того як вам вдалося поставити стандартну тему. Дуже часто програми, що розширюють можливості роботи з цим сайтом (що дають можливість скачувати музику і відео, відправляти картинки на стіну друзям, міняти теми), крадуть паролі, адреси електронної пошти та іншу особисту інформацію.
Зверніть увагу
Якщо після всіх дій тема залишилася колишньою, спробуйте перезапустити програму-браузер і знову зайти на сайт.
Корисна порада
Команди меню, які використовуються в даних рекомендаціях, можуть називатися трохи по-іншому у вашій програмі, але в основному вони аналогічні. Наприклад, замість команди «Налаштування» може бути «Опції» або «Інструменти».