Як відзначати людей на фотках.

Сучасні люди вже забули про те, що таке фотоальбом з фотографіями, надрукованими на папері. Все завантажують фотографії в соціальні мережі, де кожен може отримати доступ до них з дому, не виходячи на вулицю і не заходячи в гості. Кожен день люди обмінюються враженнями від поїздок і подій, викладаючи нові і нові фотографії. Найчастіше на фото є й інші люди, окрім господаря сторінки, тому зручно, коли по фотографії можна зрозуміти, хто є хто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернет і встановленою програмою-браузером.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт соціальної мережі, якою ви користуєтеся і завантажте нову фотографію. Залежно від того, що це за мережа, команда «Відзначити людини» може називатися по-різному. Наприклад, Вконтакте ця функція називається «Відзначити людини», в Одноклассниках - «Відзначити друзів», а в Фейсбуці - «Відзначити людей ».
2
Виберіть команду «Відзначити друзів» і наведіть курсором миші на фотографію. Біля курсора з'явиться хрестик, який треба підвести ліворуч над особою людини, яку ви хочете відзначити, натиснути один раз і виділити повністю всю людину. На однокласниках досить просто вибрати команду і один раз клацнути на потрібному людині.
3
Введіть ім'я людини в віконці. Можна вибрати зі списку і відзначити потрібного друга галочкою. Якщо у вас в списку дуже багато друзів, почніть вводити ім'я або прізвище потрібного, і список автоматично буде обмежений по цих буквах. Після того як необхідний людина буде обраний, натисніть «Готово», і напис з'явиться під фотографією.
4
Щоб відзначити на фотографії самого себе, аналогічно виберіть команду «Відзначити друзів», і зі списку виберіть команду «Відзначити себе», або «Я», в залежності від того, яка соціальна мережа використовується.
5
Виправте позначку, якщо ви допустили помилку. Для цього виберіть потрібну фотографію, біля переліку імен під нею виберіть помилкове і натисніть на хрестик праворуч від нього або на команду «Видалити мітку». Після цього зробіть правильну мітку і натисніть «Готово».
6
Позначте людей , яких ви знаєте, на фотографіях своїх друзів, адже ця функція доступна не тільки для ваших власних фотографій. Ви можете відзначити людини на фото групи, в якій перебуваєте або в альбомі вашого друга. Іноді незнайомі люди для ваших друзів, невідмічені на їх фото, знайомі вам.
Зверніть увагу
Посилання на профіль людини, відзначеного на фотографії, з'явиться тільки після того, як він підтвердить, що це дійсно він.
Корисна порада
Викладаючи фотографії та відзначаючи на них друзів, подумайте, кому б ви хотіли дати доступ до них. Тільки друзям або всім користувачам? Ці функції доступу можна вибрати в налаштуваннях приватності.