Як збільшити кількість клієнтів.

Ви є володарем скромного малого бізнесу, який справно приносить вам дохід ось уже кілька років. Та тільки конкуренти зовсім не дрімають. І ось перед вами встає цілком відчутна завдання - збільшити кількість постійних клієнтів.
Інструкція
1
Зробіть аналіз роботи ваших конкурентів, їх прийоми і способи залучення до себе уваги. Вивчіть їх сильні слабкі і сильні сторони. На останнє зверніть особливу увагу.
2
Проведіть дослідження власної цільової аудиторії. Постарайтеся зрозуміти для себе, що саме приваблює у ваших послугах постійних відвідувачів і покупців.
3
Витратьте сили, час і кошти на грамотну рекламу. Нехай про вас кажуть на кожному розі. Можна погане, але головне, щоб говорили.
4
Ознайомтеся з побажаннями як постійних, так і випадкових клієнтів. Враховуйте їх все по можливості.
5
Почніть застосовувати всі ті методи залучення, які з успіхом використовують конкуруючі з вами фірми і компанії.
6
Не поспішайте збивати ціни. Поспішайте вводити різні системи знижок, що діють в спеціальний годинник. Відповідний час визначайте в залежності від того, на що ви хочете зробити упор - на відвідуваність або на окупність. У першому випадку сміливо призначайте привілейовані годинник на саме спокійний час. Правда в цьому випадку збільшення числа клієнтів буде всього максимум на 2%. Якщо ж ви введете знижки в саме затребуване для вашого продукту час, то за рахунок збільшення загального обороту товару і великої кількості залучених клієнтів ви отримаєте істотне (до 40%) поповнення до постійної цільової аудиторії.
7
Введіть дисконт і різні привілеї для постійних клієнтів. Нехай споживачі вашого продукту прагнуть стати одними з них.
8
Даруйте подарунки і різні приємні дрібниці. Навіть дешевий блокнотик з ексклюзивної партії, замовленої вашим підприємством, здатний залучити клієнта. Якщо ви є власником кафе чи ресторану, то роль блокнотика з успіхом виконає алкоголь.
9
Віддавайте два товари за ціною одного. Тільки введіть обмеження на коло тих, кому продукт буде представлятися на таких умовах.
10
Зберігайте взаємоповага і не поспішайте поливати брудом тих, хто є вашим конкурентом.
Збільшення чисельності клієнтської бази позитивно позначається на розвитку бізнесу. Залучення нових покупців забезпечує підвищення прибутку і зміцнює позиції компанії на ринку.
Інструкція
1
Випускайте якісну продукцію. Гикати нових клієнтів значно простіше, якщо ваш продукт каже сам за себе. Людина, що залишився задоволеним, скориставшись вашою послугою, в більшості випадків поділиться цією новиною з друзями або знайомими. А це значить, що наступними вашими клієнтами стануть вони.
2
Проводите опитування серед покупців виробленого продукту або послуги. В їх результаті у вас повинна бути сформована ясна картина всіх переваг і недоліків товару. Намагайтеся враховувати кожне побажання і зауваження. Втративши одного клієнта, ви втрачаєте значно більше: довіра, повага, потенційний прибуток. Якщо покупці будуть помічати, що ви стараєтеся випускати таку продукцію, яка б задовольнила усі їхні запити, вони будуть більш прихильні вам.
3
Рекламуйте свій товар. Часто саме засобами хорошою реклами можна домогтися неймовірного успіху. Це наочно демонструє одна з мереж швидкого харчування. Всі знають, що прийом подібної їжі у великих кількостях може нашкодити здоров'ю, однак у цьому ресторані практично завжди можна спостерігати черги, в той час як поруч можуть знаходитися численні кафе, можливо, з більш смачною та корисною їжею.
4
Займайтеся PR. Грамотно організовані зв'язки з громадськістю, спрямовані на поліпшення іміджу компанії в цілому, привернуть велику кількість клієнтів . Постійна робота зі ЗМІ та цільовими аудиторіями допоможе сформувати потрібне ставлення до вашої організації.
5
Почніть активну діяльність в інтернеті. У компанії, яка бажає збільшити кількість покупців їхнього товару, повинен бути свій особистий сайт, на якому можна було б знайти всю необхідну інформацію. Звичайно, щоб залучити велику число клієнтів за допомогою інтернету, потрібно постаратися, однак результат того вартий.
6
Не зупиняйтеся на досягнутому. Залучення клієнтів не повинно бути одноразовою акцією. Враховуйте те, що постійна робота з аудиторіями, ретельний моніторинг, уважне ставлення до критики допоможуть вам залучити значно більшу кількість клієнтів .