Як визначити провідне півкуля. дізнатися провідне півкуля мозку.

Фахівцями доведено, що одна з півкуль мозку людини є провідним. Домінування однієї з півкуль над іншим визначає характерні особливості світосприйняття та поведінки особистості в соціумі. Існує декілька простих тестів, що дозволяють визначити, яке з півкуль мозку у даної людини відіграє провідну роль - праве або ліве.
Інструкція
1
Сплетіть пальці рук між собою. Подивіться, великий палець якої руки опинився зверху. Палець лівої руки свідчить про верховенство правої півкулі, тоді як правою - про верховенство лівого.
2
Закривайте по черзі праве і ліве око. Зверніть увагу, при закриванні якого ока зображення, на яке ви дивитеся, трохи зміщується. Якщо це ліве око, то провідним півкулею є праве, і навпаки, якщо це праве око, то провідним є ліва півкуля.
3
Переплетіть руки на грудях. Зверніть увагу на те, яка рука при цьому знаходиться зверху. Принцип той же, що і в попередніх тестах: якщо вище права рука, це говорить про домінування лівої півкулі, а якщо вище ліва рука, то головним у вас є півкуля праве.
4
Уявіть, що ви сидите в залі для глядачів і аплодуєте. Поаплодуйте насправді. Якщо при цьому ваша права рука плескає зверху по лівій, то провідним є ліва півкуля. Якщо ліва рука плескає по правій, то провідним є права півкуля.
5
Отже, провівши кілька тестів, ви можете зробити висновок, яка півкуля мозку у вас домінує. Результати цих тестів можуть відрізнятися один від одного. Це говорить про те, що в різних ситуаціях «кермо влади» належать різним півкулях мозку.