Як навчити дитину швидко писати. Як визначити що дитина писати.

Навчальних предметів у школі стає більше. Обсяг домашньої роботи збільшується, а пише дитина все також повільно. Відповідно, домашні завдання він закінчує робити тільки пізно ввечері. Це може стати справжньою проблемою, як для школяра, так і для його батьків. Як з цим впоратися і навчити дитини писати швидше?
Вам знадобиться
  • - ручки;
  • - кольорові олівці;
  • - папір;
Інструкція
1
Придумайте ігри, за допомогою яких ви мотивуєте дитини писати швидше. Наприклад, влаштуйте маленьке змагання - хто швидше напише імена всіх членів вашої родини, назва вашого міста, прізвище, ім'я та по батькові класного керівника дитини ? Такі змагання, якщо вони стануть щоденною практикою допоможуть вашому малюкові писати швидше. Міняйте завдання кожного разу. Просіть його самого придумувати слова для змагання. Можете використовувати синоніми та антоніми.
2
Віддайте дитини в музичну школу або займайтеся з ним музикою самостійно. Гра на інструменті сприяє розвитку моторики пальців. Підійде гра на фортепіано або на будь-якому струнному інструменті.
3
Робіть дитині масаж рук - розминайте кисті і пальці. Використовуйте вправи, які застосовуються музикантами для розминки перед грою. Наприклад, вправа «розтяжка» - долоні складаються разом пальці правої руки натискають на пальці лівої, «розгойдують» рухами і навпаки.
4
Ще перед тим, як дитина піде в школу можете починати тренувати швидке лист. Наприклад, в процесі малювання. Тут важливо прищепити сам навик швидкого управління ручкою або олівцем. Починайте з найпростіших фігур. Просіть дитини на швидкість намалювати сім точок, сім квадратів, сім треугольніков.Прі це стежте, щоб він малював всі фігури як можна більш рівно і правильно, тоді уникнете недбалості, яка може проявитися при швидкому виконанні завдання. Для цієї вправи можете використовувати метроном. На кожен удар дитина повинна намалювати фігуру, поступово нарощувати темп.
5
Не поспішайте звинувачувати дитини в повільності. Можливо, він не поспішає, бо його засмучують негарні букви, які виходять при швидкому листі. Навпаки, заохотьте його прагнення писати красиво, але починайте виконувати вправи «на прискорення».
Зверніть увагу
Ні в якому разі не підганяйте дитину і не кричіть на нього за повільну роботу.
Корисна порада
Придумайте систему заохочення для швидко виконаного письмового завдання. Наприклад, «той, хто швидко зробить вправу, піде гуляти з татом і мамою в парк». Тільки стежте за акуратністю виконаної роботи.