Як побудувати будинок з каменю.

У сучасному світі часто багатьом не вистачає спокою від міської суєти, відпочинку на природі. Влітку ця проблема хвилі вирішувана - похід з наметами, або просто пікнік. А що поробиш взимку, коли до відпустки ще дуже довго, а відпочити потрібно? Для вирішення цієї проблеми явно не вистачає заміського будинку . Як будується невеликий кам'яний будинок, який стане притулком для вас і ваших близьких?
Інструкція
1
Матеріалом для побудови кам'яного будинку вибирайте цегла. З усіх кам'яних матеріалів він найбільш практичний і довговічний, а взимку дозволяє зберігати тепло всередині приміщення, що і допоможе вам відчути атмосферу будинку шнего затишку взимку.
2
Визначтеся, скільки часу ви плануєте проводити в своєму будинку. Чи буде це будинок, де ви живете один сезон, або ви будете приїжджати тільки на вихідні? Від цього вибору залежить, наскільки товсті стіни ви збираєтеся вибудувати в своєму будинку. Для невеликого будиночка підійдуть стіни товщиною в півцеглини, тобто по 12,5 сантиметрів. Однак такий будиночок, зрозуміло, не підійде для того, щоб жити в ньому взимку. Для зими будуйте будинок з товщиною стін в цеглу, або 25 сантиметрів. Цією товщини буде достатньо, щоб зберегти тепло навіть у найжахливіший мороз.
3
Зробіть проект свого будинку , якщо ви на це здатні. Якщо ж ні, то просто замовте його. Зараз є дуже багато різних будівельних фірм, у кожній з яких працюють досвідчені фахівці, які допоможуть вам визначитися з проектом вашого будинку . Якщо ви не задумали побудувати щось понад оригінальне, в цій же фірмі вам завжди можуть запропонувати готові проекти будинків, які підходять для зведення на вашій ділянці. Не нехтуйте можливістю використовувати досвід людей, що працюють у сфері будівництва давно.
4
Тепер при наявності землі, матеріалів та проекту приступайте до будівництва. Для цього укладіть договір з будівельною фірмою - потрібен дозвіл на будівництво на вашій ділянці і висновок геологічної експертизи. На підставі останньої процедури робочі зможуть зрозуміти, як втілити ваш проект на наявному ділянці землі.
5
Постарайтеся контролювати процес побудови - ніхто, крім вас, не знає, як повинен виглядати ваш затишний будиночок. Насолоджуйтесь своїм новим домом!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DxqDiuW6t8Y