Як завершити розмову.

Уміння завершувати розмову - свого роду мистецтво, яке вимагає таланту або постійного вдосконалення знань і навичок. Особливого вміння вимагає завершення розмову , коли вашому співрозмовнику у що б то не стало хочеться його продовжити.
Інструкція
1
Завершуйте розмову на оптимістичній ноті. Сенс бесіди може забутися співрозмовником, а відчуття чогось неприємного залишиться. Підсвідомо людина може почати цуратися вас. Особливо якщо погані вісті на ціпок повторюються регулярно. Тому завершувати розмову краще веселою історією, анекдотом або компліментом.
2
Завершуйте розмову першим, якщо ви почали його першим. Співрозмовник невербальними жестами дасть вам зрозуміти, що його цікавить тема себе вичерпала або у нього немає часу продовжувати спілкування. Як би вам не хотілося вивудити побільше інформації або навпаки "злити" свою, краще проявити такт. Це створить вам репутацію вихованого і приємного співрозмовника.
3
Дайте зрозуміти співрозмовнику, що ви не хочете продовжувати розмову , якщо розмову затягнувся. Натякніть про це, виразно подивившись на годинник. Перемінанія з ноги на ногу, повертання голови - теж вельми недвозначні жести. Втім, як і відсутній погляд, позіхання і втрата інтересу до теми розмову а - але це крайній випадок.
4
Заздалегідь позначте час, який ви готові присвятити спілкуванню, якщо відчуваєте, що співрозмовника може "понести". В процесі діалогу іноді поглядайте на годинник, даючи зрозуміти співрозмовнику, що у вас насправді немає зайвої хвилини. Це сконцентрує вас обох і не буде потреби "розливатися думкою по древу".
5
Перервіть співрозмовника і коректно повідомте про те, що час вийшов. Якщо ви відчуєте, що бесіда затягується або давно вийшла з-під вашого контролю і перетворилася на монолог співбесідника, якому ви тільки безмовний свідок. Щоб не ображати співрозмовника, скажіть, що вам приємно було вислухати його історію (міркування, думка і тп.), Але, на жаль, зараз вам потрібно бігти. Обов'язково встаньте на підтвердження своїх слів - це додасть вашому наміру більшої вагомості. Не даючи співрозмовнику потонути в ваших проводах, рішуче рухайтеся в напрямку дверей.
Корисна порада
Майте на увазі, що якщо хтось регулярно забирає ваш час непотрібними розмовами, дайте йому зрозуміти, що ви дуже зайняті і не маєте часу на милу балаканину.